2737
2739

سلام بچه ها

هممون از اوضاع اقتصادی خبر داریم خیلی هامون تو زندگی روزمرمون موندیم و بخور و نمیر زندگی میکنیم

من خودم با شوهرم یه درآمد متوسط داریم ولی بازم زندگی برامون سخته

گفتم این تاپیک رو بزنم برای یاد دادن سیاست های اقتصادی به هم دیگه برای اینکه بتونیم بهتر خرج کنیم و زندگیمونکمی راحت تر بشه هر کی دوست حتی اگه کوچیک ترین چیزی هم بلده به بقیه یاد بده 

امیدوارم تاپیک مفیدی برای هممون باشه

کاربری قدیمیم ولی به علت شناسایی شدن تغیر کاربری دادم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

یکیش که خودم بلدم و بیشتر اطرافیانم هم استفاده میکنن اینه که خرید خونه رو ماه به ماه انجام میدن اونم از فروشگاه هایی که قیمت اجناسشون کمتر از قیمت روی خودشون هست

کاربری قدیمیم ولی به علت شناسایی شدن تغیر کاربری دادم

مثلا حتی اگه ۵۰۰‌تومنم‌دستتون‌اومد بندازین‌تو قلک یا جایی نگه دارین یه وقت نگاه میکنید میبینید چقدر پول دارین‌

...یا برای‌لباس بیرون‌میتونید یه مانتوی خیلی رسمی‌بگیرین و هنیشه‌اون‌رو‌ مرتب و اتو کشیده بپوشین‌تو‌مجالس خاص

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...

من که رسما گند میزنم. هر وقت تصمیم میگیرم درست خرج کنم نمیشه بعدش هم پشیمون میشم  خیلی خرجای الکی میکنم و میدونم اصلا احتیاج نبوده اون خرید. بمنم سیاست یاد بدیددد

دخترم تو معجزه زندگی من و بابایی، تو نور خدایی، تو عشقی💕چشم براهت هستیم، من و بابا که همیشه آرزو داشتیم خدا بهمون یه دختر بده💕🍀
2738

سلام... خوب شروع کنیم🤗🤗🤗

ان شالله این تیکر نشون میده که سال ۹۹ سالی پرا ازشادی و خبرهای خوبه واسه من...واینکه سال ۹۹ پسرم تو بغلمه... 😁😁😁میشه یه صلوات واسم  بفرستی واسه اینکه  ان شالله خدا یه پسرصالح وسالم بهم هدیه بده ....ان شالله شماهم حاجت رواشی

من و همسرم قلک داریم 

خیلی بهمون کمک میکنه 

دیدین وقتی بچه ای👶 کار بدی بکنه مامانش بهش سخت میگیره و دعواش میکنه😡آخه خیلی دوسش داره❤️نمیخواد بچش اشتباه کنه😇 بعد بچه از رو بی‌کسی دامن مامانشو محکم می‌چسبه و گریه میکنه😢بعد مامانش هی از خودش دور میکنه بچه رو 😠بچه بیشتر و بیشتر به مادر می‌چسبه💔 تا آخر مامانه بچه رو میبخشه و سفت بغلش میکنه👩‍👧میخوام بگم خدا جونم ❤️هر چقدم بخاطر اشتباهاتم بهم سخت بگیری من بیشتر و بیشتر بهت میچسبم،انقد بهت میچسبم تا بغلم کنی، آخه میدونم چقد دوسمداری😇 آخه من که جز تو کسیو ندارم😘مرسی خداجونم که با همه ی بدیام تنهام نمیزاری💚
2706