2733
2734
عنوان

زنداییم برای بدنیا اومدن بچم تلافی کرد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1258 بازدید | 63 پست
منم  یه زندایی  کرمو   دارم  چون  به داداشش  جواب منفی دادم  روز ...

سگ محل خواهر من

بلدی؟

این کار از همه چیز بدتره براش

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
یه ظرف چینی خیلی خوشگل براش بردم ...

به بچش چی دادی؟

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این بام بنشسته در کمین پرنده ای پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 
حتما کادوت خیلی بد بوده اونموقع اون و خیلی ناراحت کرده

واا  یعنی کسی کادو بدبیاره برای شماهمون و برمیگردونین 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "

من خالم یک دست پارچ و لیوان برام آورد کادو خونه. 5 سال پیش. چند روز پیش پسرخالم که تازه عقد کرده اومد خونمون، ما رسم داریم پاگشا میدیم، منم یادم نبود خالم داده بهم با همون کادو دادم به عروسش. چیزی نگفت خالم کلی هم تشکر کرد که به عروسم هدیه دادی، ولی واقعا عمدی نبود، همین اینکه یادم نبود، هم اینکه سرزده اومدن چیز دیگه ای نداشتم

2740
خخخ زنداییت کادوها رو میبرده برای بقیه یادش رفته این کادو برای خودت بوده😂😂

نه آخه اینجوریم نیست فکر میکنم عمدا آورده خواسته تلافی کنه

🌸تدریس خصوصی و آنلاین زبان آلمانی با بهترین قیمت و کارایی🌸
واا  یعنی کسی کادو بدبیاره برای شماهمون و برمیگردونین

همون نه ولی یه چیزی شبیه مال خود‌ش البته اگه شوهرم بزاره خودم دقیقا اون کادو میبرم تا طرف بفهمه هدیه اش لایق خودش بوده نه من

دلم گرفته ای دوست ، هوای گریه بامن ، گر از قفس گریزم ، کجا روم کجا مننننننن😔😔😔
ببخشید ولی  برا به دنیا اومدن بچه ظرف مناسب نیست شاید واسه همین ناراحت شده

حالا  اونم  ی همچین  چیزی میاورد ظرف و ظروف   بعدم مهم این ک ایشون  یادشون کرده و براش کادو برده  شاید چیز دیگه ای نداشته  مگه  نمازخداست ک واجب باشه  فلان چیزو نبریم و فلان چیزو ببریم‌...خدایی چ چیزا براتون مهم 

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
سگ محل خواهر من بلدی؟ این کار از همه چیز بدتره براش

من محلش نمیذارم  یا  زنگ میرنه   یا  به  این  و اون  میسپاره   ک  برسونن  ب گوشم     بخدا  هرروزم  دعواس   باشوهرم  همش  راجع ب شوهرم حرف میزنه  و میگه  خیانت میکنه  و...‌

ممنون میشم برای شادی روح پدرم که تازه اسمانی شده یه صلوات بفرستید😔
منم  یه زندایی  کرمو   دارم  چون  به داداشش  جواب منفی دادم  روز ...

وااى اين زندداييا جديدا چه عقده اى شدن😏زندايى من يه زن به شدت عقده اى و حسوده از خدا ميخوام بزنه به كمرررشششش..

گـايا: يـكى از خــدايان يـونان،اولـين الههء زمين،اولـين موجودى  كه از دل خلاء به وجـود آمده…!مادر و همسر اورانوس
2706