2737
2739
عنوان

پرمویی چقدر واسه همسرتون مهمه🤕

176 بازدید | 14 پست

مشکل هورمونیه حالا میخوام بدونم این قضیه تا چه حد میتونه مهم باشه☹ لطفا جواب بدید چون خیلی رو اعتماد به نفسم تاثیر گذاشته تا اسم ازدواج میاد فکرم میره سمت این مشکل😩

مادربزرگم میگفت درو که کامل نبندی نمیدونی بادِ بعدی که بیاد میبندتش یا بازش میکنه این میشه بلاتکلیفی تو زندگیت ؛ همیشه یا برو بیرون یا بیا تو و بعدش در رو محکم ببند اجازه نده هیچکس بلاتکلیف نگهت داره .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
چرا لیزر نمیکنی عزیزم

چون هورمونیه میگن تاثیر نداره🤕

مادربزرگم میگفت درو که کامل نبندی نمیدونی بادِ بعدی که بیاد میبندتش یا بازش میکنه این میشه بلاتکلیفی تو زندگیت ؛ همیشه یا برو بیرون یا بیا تو و بعدش در رو محکم ببند اجازه نده هیچکس بلاتکلیف نگهت داره .

نظر منه همه مردا مثل هم نیستن بعضیا رو قیافه و پوست خیلی حساسن ولی بعضیا اصلا براشون مهم نیست فقط گرم کار و زندگیشونن حالا خواستگار اومد بگو چقدر براش مهمه همین.

پشت تمام آرزوهای تو خدا ایستاده ست فقط کافیه ب حکمتش ایمان داشته باشی.صلوات لطفا.
یه ژیلت بکش روش بابا سخت نگیر 

تیغ تیغی میشه😑

منم اینجوریم شوهرم گاهی میگه بیشتراز من مو داری ولی خیلی روی اعتماد به نسم تاثیر گذاشته ،مثلا جوری که بیشتروقتا نمیتونم تو فضلی باز باکسی بشینم چون خیلی بیشتر تابلو میشه البته من زیر چونمم دارم نمیدونم مال تو درچه حده

2706