2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بیشترش رنگ باشه دوتا دیوارت کاغذ اونم با طرح ریز که خونتو کوچیکتر نشون نده

🧘‍♂️گروه آبی🧘‍♂️وزن شروع ۷۱و۸۰۰💙   وزن فعلی۶۷و۵۰۰ 💙 هدف بعدی۶۵💙  هدف آخر۶۲ ❤ 💙 تاریخ شروع رژیم ۱۴۰۱/۹/۱۵ 🧘‍♂️❣️🧘‍♂️🧘‍♂️  

کاغذ سعید یا عاجی استفاده کن فقط دیوار اصلیو ی کاغذ طرح دار بردار همین طور  اتاق خوابم این فقط دیوار اصلیش طرح دار باشه اینجور نور خونه بیشتر و خونه برزگتر و دلبلز تر نشون میده

2740

کاغذ دیواری شیکه ولی خب عمر مفیدش سه ساله بعدش باز باید بهم بریزی ممکنه کنده بشه. با رطوبت کپک بزنه. اگه خونه ترک بکنه یا داشته باشه کاغذ رو پاره میکنه. منم اول میخواستم کاغذ کنم ولی پشیمون شدم خونه رو یه دست سفید کردم

زیرگنبد کبود دوتا عاشق بود و کلی حسود... تقصیر همون حسودا بود که الان شد یکی بود یکی نبود😢

من هر دو رو تجربه كردم چندين سال كاغذ ديواري بود بعد رنگ. اولش رنگ خيلي حس خوبي بهم داد تميز و نو و يكدست. ولي زود دلو ميزنه و كثيفي بيشتر از كاغذ مشخص ميشه. در نتيجه كاغذ ديواري بهتره. براي اون خونه با اون متراژ رنگ روشن طرح نسبتاً خلوت و رنگارنك نباشه اصلا. نهايتا دو سه رنگ طيف ملايم

2706