2737
2739
هواروشن نیست عشقم لامپ حموم روشنه اونم در حمومه

آها فک کردم در ورودیه 🙈🙈🙊🙊🙂

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من سر کارم ولی تمام ظرفام شسته سینکمم با سرکه سفید و اسکاچ و ریکا شستمو با دستمال خشک کردم اومدم کام ...

وااای منم این اخلاقو دارم ک باید سینکو خشک کنم

زندگیمو با همه سختیاش دوست دارم  
2731
من سر کارم ولی تمام ظرفام شسته سینکمم با سرکه سفید و اسکاچ و ریکا شستمو با دستمال خشک کردم اومدم کام ...

لکه های سیاهی ک رو سینک میفته با اینایی ک‌گفتی پاک میشه؟

همه سیاه سفیدا قشنگن مثه پانداها..... برف لای موهات...... چشمات....
2738

😁😁😁

من مامان مرصادجونمم😍تا ۱۴۰۰ پسرم بغلمه ای خدااااا از الان ک هیچ وجود خارجیم نداره عاااااشقشمممم 😍فندق مامانو بابا از خدا بخاه ک زودتر برا اینکه منو باباییت  بریم سرخونه زندگیمونو تو زودتر بیای بغلمون کمکمون کنه😍❤اخه تو ب خدا الان نزدیکتری زندگیمممم😉😍🙏❤ خیلیییی دوستت دارم مرصادم😍❤  آهایییی تویی ک امضامو خوندی !!! آره دوست عزیز با خودتم😉😍از خدا میخام امضای قشنگش پای تک تک ارزوهات باشه🙏آمین🌹🌹🌹 اللهم صل علی محمدوال محمد وعجل فرجهم❤🙏 تیکر عروسیمه شایدم زودتر برگزار شد😍💃❤
سلام بچه ها ماشین ظرفشویی خیلی بدرد میخوره؟ ! من ندارم میخام بخرم.  مثل غذاساز نشه خریدم اصصصلا ...

به درد من كه اصلاااا نخورد عزيزم

اگه دو نفرين اصلا فايده نداره نخر

هروقت دلتون شکست واسه شفای بچه های بیمار دعا کنین لطفا. تنها افتخار زندگی من اینه که هرچی فک میکنم تاحالا واسه ناراحت کردن و شکستن دل کسی نقشه نکشیدم!
2706