2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من ۴روز رفتم خیلی راحت بود اصلا گشنم نمیشد ولی اراده ندارم لامصب

همه چی خوب پیش میره تا اینکهههههه شوهر هوس قرمه میکنه😂

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
2731
2738

داخل تاپیکهام یه برنامه غدایی هست سری بزنید 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
لعنت به اضافه وزن من دفعه پیش 13کیلو با پیاده روی و رژیم کم کردم.چون داروی اعصاب میخورم باز یه کم چ ...

داروی اعصاب چاق میکنه؟من دارم میخورم ک

چجوری کم کردی تو چندوقت

آدم باید تو خونه ای باشه ک همه رژیمن

نه وجدانا رژیم اب و میوه سخته من میخوام اینجوری شروع کنم که فقط یه ناهار بخورم و شامم یدونه میوه باشه شاید طول بکشه ولی جواب میده

مثل قهقهه یه آدم لال ، وسط نمایش یه آدم کور...
نه وجدانا رژیم اب و میوه سخته من میخوام اینجوری شروع کنم که فقط یه ناهار بخورم و شامم یدونه میوه باش ...

شام یه دونه سیب یه ظرف سالاد بخورید روغن زیتون بهش بزنید وبجا سس ابلیمو فلفل سیاه هم بزنید وکاهوش بیشتر باشه 

مشکلات پوستی داشتین لک  تیرگی . جوش وجای جوش  مشکلات رحمی در خدمتم.       Fateme1634@  آی دی تلگرام .    مکانی برای رسیدن به آنچه آرزویش را داشتید👱🏻‍♀منحصر به فرد😍کمتر پرداخت کن و بیشتر انتظار داشته باش💝🌺همه چیز برای زیبایی و طراوت شما مهیاست💝بفرمائید...
داروی اعصاب چاق میکنه؟من دارم میخورم ک چجوری کم کردی تو چندوقت

اره بی خیال میکنه و اشتها رو زیاد میکنه.واسه همینه چاق شدی.من نهارم کم کردم یه قاشق برنج میخوردم پنج تا سالاد.شامم فقط سالاد سبزیجات با یه کم پنیر و گردو..پیاده روی روزی یک ساعت..الان حوصله پیاده روی ندارم

خوشحالی یعنی ....
2706