2737
2734

تا صبح بخوابید و بلند نشید

زیر کمر بالشت بزارید و پاها بالا باشه

دستشویی بعدش نرید؟؟؟یا از پوزیشن خاصی استفاده کردید؟

اینکارارو کردید یا نه بعدش بلند شدید و پاهاتونم بالا نگرفتید؟؟

تازه ماه اول اقدام کردیم تجربه ندارم میشه تجربه هاتونو بگید کمکم کنید🙏

ن ن من اصلا 

ن پاهامو بالا نگه داشتم ن هیچی فقط فقط تا بیست دقیقه بلند نشدم از جام

وای خدا جون مرسی ک تو ۲۸مهر جواب آزم مثبت شد و کنجدمو گذاشتی تو دلم خدایا ب همه منتظرا از این فندقا هم بده و نی نی منم سالم بیاد تو بغلم🤗🤗🤗🤗😍😍😍😍اگ دوس داشتی دوست عزیز واسه کنجد منو بقیه کنجد کوچولوها ک سلامت بیان بغل مامانیا یه صلوات میفرستی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم قبلش وضو بگیر 

من دوساله اقدامم مشکل داشتم

ابن ماه حالت سجده انجام دادم وقت تخمک گذارین

باردار شدم درسته نموند برام ولی خب گفتن نشونه خوبیه یعنی بازم باردار میشم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2738

من هموم لحظه ایفنمونو زدن مامانم بود دیگه خودتون فکرشو بکنید بدو بدو لباس پوشیدم هرچی بود ریخت لباسامو به گند کشید وقتی باردار شدم اصلا باورم نمیشد چون واقعا معجزه بود ☹☹

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕
ن ن من اصلا  ن پاهامو بالا نگه داشتم ن هیچی فقط فقط تا بیست دقیقه بلند نشدم از جام

بعدش دستشویی نرفتی؟من فقط ی رب بلند نمیشم ولی بعدش میرم خودمو میشورم نمیدونم این کار درسته یا ن

حالت سجده بعدش تا نیم ساعت ک نمیشه موند تکونم بخوری خارج میشه

خب نیم ساعت بمون همونجور

من که موندم و واقعا هم نتیجه بخش بود

دوباره میخوام تکرارش کنم

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
من هموم لحظه ایفنمونو زدن مامانم بود دیگه خودتون فکرشو بکنید بدو بدو لباس پوشیدم هرچی بود ریخت لباسا ...

اوه اوه😂😂😂

من هموم لحظه ایفنمونو زدن مامانم بود دیگه خودتون فکرشو بکنید بدو بدو لباس پوشیدم هرچی بود ریخت لباسا ...

واییی قدرت خداس دیگ

یعنی همون یکبار رابطه داشتین مطمعنی همون دفعه گرفته

واییی قدرت خداس دیگ یعنی همون یکبار رابطه داشتین مطمعنی همون دفعه گرفته

بعله چون بعد اون با همسرم شدییداا دعوام شد و تا پایه طلاقم رفتیم چون همسرم مطمن بود باردار نمیشم اما قربونه خدا برم شد دیگه😍😍

مَن حَتی اَگه قَلبَم مِنَت تَپیدَن سَرَم بِزاره دَرِش میارَعم😕
2706