2737
2739

صبح زنگ زد زندایی از کربلا اومده ساعت ۳.۵ بیا بریم خونش

من گفتم کار دارم،ساعت ۵ بریم

باز ساعت ۳.۵ دست خاله ی منو گرفته اومده،من گفتم کار دارم،خالم رفت،بعد رفتن خالم منم جوش آوردم گفتم چرا همیشه هرکاری خودت دلت میخواد انجام میدی،مگه من نمیگم فلان ساعت میام

اعصابم خورد شده:(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب کارش درست نبوده شما هم اگر با لحن بد گفتی اشتباه بوده حالا سکوت کن یکی دو روز بعد برو از دلش در ...

درست نبوده

ولی منم این دفه خیلی عصبی شدم

با داد گفتم،از این ناراحتم

2728

منم یه ماهه بهش زنگ نزدم اعصابم داغونه ازبس هروقت زنگ زدم نصیحت و تیکه و کنایه و دعوامیکنه ازش دلسرد شدم تا میام زنگ بزنم پشیمون میشم ولی باید فردا حتما بهش زنگ بزنم 

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
منم یه ماهه بهش زنگ نزدم اعصابم داغونه ازبس هروقت زنگ زدم نصیحت و تیکه و کنایه و دعوامیکنه ازش دلسرد ...

مامان منم وقتی کنارش باشی غر میزنه ولی دیگه عادت کردم به غر غراش

من قربون مامانم برم دلم برا صداش تنگ شده

سبک زندگی خودت را داشته باش و از متفاوت بودن نترس و حتی اگرنتیجه اش تنهایی بود، بدان که تنهایی، بهتر از بودن در میان کسانی ست که تورا درصورتی دوست دارند که مانند آنها رفتارکنی.
2738

انقد نصیحت میکنه و اینو اومیزنه توسرم که ازخودم بدم میاد اخه یکی نیس بهش بگه مادر من،من همینم قرار نیس عوض بشم مثل کسیم نیسم خوب یاید من همینم اصلا تو کتش نمیرها

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
دنیا دو روزه بالاخره...مادرا خیلی زحمت کش هستن خدایی ماخودمون چقد اعصاب میذاریم برا بچه هامون

آره

ولی مامان من کلا حرف بچه رو حساب نمیکنه🤣کوچیکم بودم میگفتم فلان لباس میخوام،هر چی خودش دوست داشت میخرید😄

عیبی نداره میگذره...حالا مامان من که خییییلی حساسه ادم جرات نداره هیچی بهش  بگه... ببین من چقدر اذیت میشم.... همش قهر میکنه..همش ناراحت میشه...منم بچشم یک چیزی میگم بعد همیشه عذاب وجدان دارم... مریضی بدی هم داره دیگه بدتر ..

حرفتو بصورت ناشناس بهم بگو. https://harfeto.timefriend.net/17124006419150
انقد نصیحت میکنه و اینو اومیزنه توسرم که ازخودم بدم میاد اخه یکی نیس بهش بگه مادر من،من همینم قرار ن ...

عزیزم مامان منم همینجوره 

یه گوشت در باشه یه گوشت دروازه

عیبی نداره میگذره...حالا مامان من که خییییلی حساسه ادم جرات نداره هیچی بهش  بگه... ببین من چقدر ...

آره عزیزم

مادرن دیگه ،نمیشه چیزی بهشون گفت،چون بیمار شده حساستر شده مادرت

2706