2733
2734
عنوان

همکلاسیم یه کاری کرده مامان باباش مجبور شن شوهرش بدن 😰

| مشاهده متن کامل بحث + 5355 بازدید | 222 پست
از نظر من رابطه ی جنسی دو تا آدم بی تعهد که فقط و فقط از سر شهوته کثافت کاریه عزیزم🙂 از استدلال شم ...

اوکی عزیزم من فقط گفتم کاری که ماها در متاهلی داریم انجام میدیم هم ایا کثافت کاریه عزیزم نمیدونم چه جوری بگم دیگه منظورم این بود کلا لفظ کثافت کاری درست نیست همین در هر صورت نه استدلالی اوردم نه چیزی عزیزکم 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببخشید من نیمدونستم ی جایی دیده بودم دیگ ب دهنم افتاده بود😐شرمنده ناراحت نشین

همین که الان متوجه شدی عالیه عزیزم🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
2731
نمیدوم چطور کمکش کنم 

بهش امیدواری بده. ببینم از چی ناراحته ؟ 

اگر از پردش ناراحته که ترمیم هست . 

پسره رو از چشمش بندازین. بگید خاین بوده و اینا. کم کم سزد میشه.حالا یه دوره افسردگی هم طبیعیه. تنهاش نزارید

وای خدا.... 😔اونوقت تا به دخترا میگیم سراغ پسرا نرین، میان جیغ و داد که شما حالیتون نیست و امل هستین و..... بیا! 😥

گر مرد رهی میان خون باید رفت، از پای فتاده سرنگون باید رفت، تو پای به راه درنه و هیچ مپرس، خود راه بگویدت که چون باید رفت 
اوکی عزیزم من فقط گفتم کاری که ماها در متاهلی داریم انجام میدیم هم ایا کثافت کاریه عزیزم نمیدونم چه ...

سلام عزیزممم خیلی وقت بود ندیده بودمت

خودت خوبی؟

امیرپرهام خوبه؟

آخر بدمَد صبح امید از شب من... ——> بعد از چند سال اومدم بگم که بالاخره دمید! جوری که هیچوقت فکرشو نمیکردم
2740
چه پسر پست و حیونی چ دختر خانوم هرزه ای بره از پسره شکایت کنه مجبور میشه عقدش کنه

خوب عقد کنه که چی بشه ؟ 

با سلام و صلوات و التماس عقد میکنن فرداش شروع میکنن آزار دادن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم .                                                                                       چگوارا
مرسی که پستتون رو اصلاح میکنید وحالا که متوجه شدیدامیدوارم دیگه بکار نبرید🌸...‌ 

نمیشه اصلاح کرد😊ولی دیگه فهمیدم و بکار نمیبرم 

مرسی

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕
بهش امیدواری بده. ببینم از چی ناراحته ؟  اگر از پردش ناراحته که ترمیم هست .  پسره رو از ...

از پسره میگه هر چی قربون صدقم میرفت الکی بوده

تو انتهای تمام افکار منی😻
همین که الان متوجه شدی عالیه عزیزم🌹

چقد مهربونی😊😘

اما تو "هیچ" بودی و دیدم هنوز هم در سینه "هیچ" نیست به جز آرزوی تو🙂♡                                    ‌‌‌‌ ■قد۱۷۰ ●وزن اولیه ۸۷ ○هدف اول《۷۷》 ●هدف دوم《۶۷》 ♡هدف نهایی 《۶۰》                             ینی میشه یه روزی ببرم همه لباسامو تنگ کنم😭🤕😕

همه چی بستگی داره به خانواده اگر خانواده و پدر اگه در قید حیات باشه با دخترش رفیق باشه یا مادر همینطور خیلی از مسایل حل میشه 

چقد مهربونی😊😘

2706