2733
2739
عنوان

بادمجون کم روغن کیا بلدن

252 بازدید | 49 پست

می خوام بادمجون سرخ کنم ولی با روغن کم کمکم کنید 

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

بزار روغن داغ داغ داغ بشه بادمجونتم خشک شده باشه اب نداشته باشه 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اول روغن میکشه تو خودش تو دیگه روغن نریز بعد چند مین روغنا میاد بیرون 

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
2738

قبلش نمک بریز روی بادمجونا بزار بمونه یکم

بعد بشورشون و کامل خشک بشن.بعد سرخ کردن هم بزار توی ابکش که کامل روغنشون بره

فقط 3 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در پیکر من دو قلب دارد ضربان🥺🤰حذف تاپیک
اب نمک

اب نمک چی ی سری مامانم بادمجون ریخت تو اب نمک بعد بادمجونا کلا ناپز شدن حتی ریخت تو زودپز ولی سفت بودن ونمی پختن

امضام پاک کردم خیالتون راحت شد لطفا کساییم که امصای قبلیم ندیدن تو تاپیک ها نپرسید امضات چی بود نمی تونم بگم

پوست بگیر حلقه کن نمک بزن ۱۰ دقیقه بمونه بعد دو تا بزار کف دستت فشار بده آبش بره بعد سرخ کن

آبش ک میمونه دیر سرخ میشه و روغن زیاد جذب میکنه

گاهی "هیچکس" را نداشتـه باشی بهتـر است...            باور کن بعضیـها تنهاترت میکننـد...  
اینکه من یه مرد هسم میدونم بادمجان رو آبپز کن بعد که آبش رفت داخل روغن کم یه کم تف بده😂

اون که می شه مث یتیمچه

2706