2737
2739

وقتی هر چی مدوی و نمیرسی

وقتی میخوای و نمیشه

وقتی استخاره میکنی بد میاد

چی کار میکنید

بچه دار نمیشیم

همه دکتریو رفتم 

همه کار کردم نشده

استخاره کردم برم میکرو کنم 

خیلی بد اومد

چی کار کنم 

بریدم

نای نفس کشیدن نیست تو این چند ماه همه دو روبریام حامله شدن

اونا ک بچه دار نمیشدن اونا ک میخواستن اونا ک نمیخواستن 

همه و همه 

و من بحر تماشا امده ام

موندم 

بعضی وقتا میگم خدا صدا مو میشنوی

مادرشدنم آرزوست  😊 خواستار سرپرستی گرفتن فرزند دختر هستم

فقط توکل ب خدا اگه قسمتت باشه میده 

بخدا فقط حرف نیس خودم تو بدترین شرایط بودم همه درا ب رومون بسته بود اوایل گله میکردم ولی بعدش یاد گرفتم ب خدا اعتماد کنم خدام جواب اعتمادمو داد 

مربی بدنسازی ام 💪 برنامه چربی سوزی و عضله سازی با هزینه کم میدم 😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم شایدخدابرامن اینجوردوس داره حتماصلاح من تو اینه
🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   
2728

همیشه توکلم بخداس و از رحمتش نا امید نمیشم، عزیزم بازم صبر داشته باش انشالله به وقتش جواب تو هم میده حتما هنوز نوبتت نشده که مادر بشی ولی همیشه امیدت بخدا باشه و بس مطمئن باش صدات و میشنوه. 

توکلت علی الله.. 

اخی عزیزم دلم گرفت 😔

ببین بین نماز مغربو عشات نماز غفیله بخون و تا چهل روز هم دعای نادعلی بخون خاله من یه حاجت مهم داشت اینطوری خدا بهش داد انشالله به توهم میده

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2738

منم  دقیقا  تو شرایط توعم یبارم میکرو کردم   با خودم عهد کردم قبل میکرو  ایندفعه دیگه حتما استخاره بگیرم بد اومد    نرم گرفتم بد اومد 🥺..    ولی باز چند ماه دیگه استخاره میگیرم  

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

ب خدا اعتماد کن اون هیچ کاری رو بی دلیل نمیکنه 

باور کن همه ما یه مشکلاتی داریم ک از پا درمون اورده 

خوشا رهایی                                                           خوشا اگر نه رها زیستن                                           مردن ب رهایی❣
2706