2733
2739
عنوان

درد دندون عقل چجوريه

1270 بازدید | 23 پست

من از ديشب يه ريز دندونم درد ميكنه

اول دندونم بعد يه ساعت كشيد به فكم از ديشب انقد فكم درد ميكنه كه ميخوام زمينو گاز بزنم

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

دقیقا همین دردیه ک گفتی . میزنه تو فک و استخون ب حدی ک دهنتو نمیتونی حتی باز کنی ب شدت درد میگیره 

💖خدایا شکرت ک سلامت بهم رسوندیش💖 لطفا بچه بعدیمم سالم و سلامت بهم برسون💖 لطفا برای سلامتی و عاقبت بخیری بچه‌هام خودم و بقیه عزیزام صلوات بفرستید ممنونم😘🙏🏻اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖 خدایا هر کی نی نی دلش میخواد یه سالم و صالح و خوشگلش بهش بده الهی آمین💖اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💖
میزنه ب گوش  فشار فک  حتی چشم درد

اخ دقيقا من به سرم هم زد ديشب

پس فك كنم دندون عقلمه

٢٠ آذر آزمايش cvs انجام دادم اگر كسى راهنمايى ميخواد ريپلاى كنه غلط املایی ببینم نمیتونم نگم لطفا ناراحت نشید با تشکر
2738
کشیدنش درد داشت؟من تا حالا دندون پزشکی نرفتم استرس دارم

نه من نكشيدم كه هنوز

خود لعنتیشه

واى😭😭😭

الان ميخوام برم دكتر 

خيلى ميترسم

ینی یه دردیه لامصب یه ماه پیش یه دندون عقلم ک نصفه دراومده بود انقد درد میکرد همزمان لثم انگارسوراخ ...

خب چيكار كردى خوب شد

2706