2737
2739
عنوان

توالت فرنگی خونه اجاره ای! استفاده کنم به نظرتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 85 پست
خب جرم گیر همه جاش بریز حتی تو کاسه اش بزار بمونه اون کلا ضد عفونی میکنه اب داغم بگیر روش

جرم گیر من خوبه ؟

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حالا چی جوری شمارو ببینه که بخواد از مایع شما استفاده کنه؟چقدر دست و دلبازی😊

🤔😂😂😂

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

اول با تمیز کننده من .اونم همسرت بشوره .برای باردار مضره .بعد آبکشی .

بعد وایتکس و پودر رختشویی ترکیب کن بریز چند دقیقه بمونه .بعد که شستی .بتادین یا ساولون بریز اونم چند دقیقه بمونه و آب بکش .تمام.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
2740
چیزی که فرستادی واسه من خالیه،چی بود؟

چند تا ایموجی اولی تعجب بعد ریسه خنده خخخخ

اول با تمیز کننده من .اونم همسرت بشوره .برای باردار مضره .بعد آبکشی . بعد وایتکس و پودر رختشویی ترک ...

ممنونم خانوم گل😍⁦❤️⁩

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو