2733
2739
عنوان

توالت فرنگی خونه اجاره ای! استفاده کنم به نظرتون؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 799 بازدید | 85 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من هیچ موقع تا الآن استفاده نکردم از توالت فرنگی وقتی سزارین شدم هم باهزار زور و زحمت ودرد رفتم توالت ایرانی بازم به فرنگی نه گفتم😄😄

عزیزم لایک نکن مرسی 😍 برای حاجت دلم یه صلوات مهمونم کن 
2728
من عاشق حموم و سینک و توالتی ام که بوی وایکتس یا مایع ضدعفونی کننده بده

حس ناب تمیزی😉 البته بوی وایتکس که ریه ت اذیت می‌کنه😪

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
حس ناب تمیزی😉 البته بوی وایتکس که ریه ت اذیت می‌کنه😪

نه بوی تیزو زننده یه بوی ملایم بده ک۶ بدونم تمیز شدست😅

میشه برای حاجتم  که اینده و زندگیم رو تغییر میده  از ته دل دعا کنید  و صلوات بفرستید...
2740
من هیچ موقع تا الآن استفاده نکردم از توالت فرنگی وقتی سزارین شدم هم باهزار زور و زحمت ودرد رفتم توال ...

هعی منم بیزارم ازش بلدم نیستم 😣 

ولی شکمم بزرگتر بشه از راهرو دستشویی ایرانی نمیتونم رد شم طوری ساخته شده که کلا باید از پهلو بری که برسی به سنگ دستشویی شکمت اگه بزرگ باشه تو راه به روشویی گیر می‌کنی چفت میشی😫 اینم از خونه مستاجری

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو
اوو چقدر حساسی یه جرم گیر خالی کن بره برو بشین بابا

چمیدونم میگم مریضی نداشته باشن قبلیا من بگیرم😰

آره همین کارو میکنم 😃

نه بوی تیزو زننده یه بوی ملایم بده ک۶ بدونم تمیز شدست😅

ها متوجه شدممم😀 منم اینطوری رو دوس

بابا یه توالت فرنگی سیار بگیربذار اونجا تموم‌.

دستشویی ایرانیمون تنگه آخه مشکل رد شدن دارم نمی‌دونم چجوری توصیفش کنم راهروش تنگه شکم بزرگ و باردار بخوای رد شی به روشویی گیر می‌کنی قشنگ . در حالت عادی حتی نمیشه مستقیم رفت بسکه تنگه و دیوارها بهم نزدیکه از دو طرف . بعد این توالت فرنگی هم تو حمومه 

2706