2733
2734
عنوان

لباس برای عروسی برادرشوهر +عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 74805 بازدید | 560 پست

اگه مثل مدل پاهاي كشيده و قد خيلي بلند داري چاكدار خوبه

در كل جالب نيس به نظرم

زمستان رفت اما من بهاراني نميبينم،بر اين تكرار در تكرار پاياني نميبينم، به اميد روزهاي خوب براي همگي ...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هیچچچچ کدوم از این لباسایی ک گذاشتید ب سن ۱۸ نمیخوره 

مخصوصا لباس خود استارتر 

یه لباس رنگ صورتی پررنگ کوتاه حالت کلوش عروسکی 

موهاتم فردرشت کن بریز دورت رژتم رنگ لباست کفشتم پاشنه بلند رنگ کرم

میشی خود باربی 

البته اگه اندامت خوبه 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2731

سنی نداره. ازت ده سال بزرگترم شاید هنوز درکی از این قضیه نداری ولی وجدانا اصلا کاره درستی نیست تو عروسی جاری همچین لباس بازی پوشید. بهرحال زنه و ب شوهرش حساسه. تو بعدها جلو برادرشوهرت با شرکت جلوش میری ک الان ميخاستي با این لباس بری؟؟ کلا واسه همه عروسیایی ک مرد حاضره. 

منم چند وقت دیگه عروسیه دختر خواهرشوهرمه لباسی که به دلم بشینه پیدا نکردم😢

اتفاقا ماه بعد،عروسی دختر خواهرشوهرمنم هست.منم چیری پیداونکردم هنوز😕

❤اللهم صل علی محمد وال محمد❤اللهم عجل لولیک الفرج❤
2740

یه لباسی بگیر که جلوی جاری شانت حفظ شه فردا نگن زیادی جلف بود یا ...

ضمنا این‌مدلا جایی پیدا نمیشه باید بری بگردی

درمهربانی همچون باران باش که در ترحمش علف هرز و گل سرخ یکی است ...اینجا همه مجازین چه خوب باشن چه بد تا یک ساعت دیگه که تو به روزمرگی هات برسی اونا از یادت میرن ...ادب نشانه شخصیت انسانه پس با انسانی که ادب نداره بحث نکن ...اینجا عده ی زیادی هستن که میگن ما انسان دوستیم ولی به هرچیزی که مطابق میلشون نباشه توهین میکنن...به کسی که تو ۱۷ سالگی ازدواج کرده میگن بدبخت و بیچاره و چون مجبوره داره تظاهر به خوشبختی میکنه ...اینجا آدمها با حرفای قلمبه سلمبه هرچی دلشون میخواد بهم میگن ولی در نهایت مجازین و حقیقی نیستن ...
من بچه نیاوردم که اندامم بخواد بهم بریزه گلم همه چی رو فرمه و مطمئنم که بهم میاد

ربطی ب اومدن نداره باید سنت رو هم درنظربگیری 

اون لباسی ک گذاشتی فقط ب درد جاری اولت ک سی سالشه میخوره 

میخوای خیلی توچشم بیای ولی نمیدونی چکار کنی 😂

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی
2706