2737
2739
عنوان

خانما راسته ؟؟؟

263 بازدید | 35 پست

سلام خانمای گل

راسته ک میگن اگر  کسی سقط داشته برای بچه دومش باردار باشه بره پیش دعا نویس رحمشو قفل کنه دیگه بچه اسیبی نمیبینه؟؟؟؟؟

امروز تو ازمایشگاه میگفتن 

الهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم🌸💕

ن خرافاته

ربِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين🌹 . خدایا شکرت شکررررر. بالاخره بعد چهارسال و شش ماه مامان شدم. 1401/24ردیبهشت بی بی چک خوشکلم و ازمایشم مثبت شد😍😍😍😍😍 شک نکن درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهد خدا از راه می رسد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

تو نت هم سرچ کن نوشته .به نخ نمیدونم چه سوره ای یا ایه ای میخونن میبندن به کمر و شکم زن باردار 

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
2738

اره من برا خواهرم اینکارو کردیم

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است

😣😣😣این چه حرفیه عزیزم.یه دکتر خیلیییی خوب پیدا کن.با دارو و نهایتاااا سرکلاژ سالم بدنیا میاد نی نیت عزیزم.میدونم که حاضری به هرکاری دست بزنی ولی نی نی سالم بدنیا بیاد ولی این راهش نیست مامانییی

ما سُرخ ترین حادثه فوتبالیم❤❤❤❤❤❤قرار بود فوتبال فقط در حد سرگرمیم بشه یهو پرسپولیس شد تماااام زندگیم و این یعنی افتخار🖐👍
2706