2737
2739
عنوان

فقط با شما میتونم‌درد و دل کنم.

110 بازدید | 13 پست

سلام دوستان. خیلی بی حوصله ام حتی حوصله نوشتن هم ندارم ۷ سال ازدواج کردم یک‌دختر۹ ماهه دارم.

تو یک‌خونه ی ۷۰ متری تقریبا پایین شهر بدون‌خط تلفن و اینترنت حتی انتن تلویزیون هم‌درست نمی گیره که فیلم ببینی.

بدون‌هیچ‌تفریحی تاحالا هیچ‌جا باهم نرفتیم حتی باهم بیرون شام‌نخوردیم دریغ از یک‌شاخه گل.

هر جا رفتیم تا پدر و مادر بزرگش و سه تا خاله و داییش بودن  ماه عسل و ...که هیچ...

خیلی از لحاظ روحی خسته شدم‌فقط جای مادرم‌هست که برم.

تنها امیدم بعداز خدا دخترمه.شوهرمم از صبح تا شب مغازه است فقط واسه نهار و یک‌چرت میاد جمعه ها هم که ه سرکار نباشه باید بریم‌از صبح تا شب خونه باباش .

نمیدونم دلم‌میخواد یک‌کاری تو خونه داشته باشم‌ درآمد داشته باشه خیلی خسته و دلگیرم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چقدر وضع پیچیدست

شوهرت نمیزاره بری بیرون؟اگر میزاره برو با دخترت بگرد .اگر میزاره بری سرکار دخترتو بزار پیش مامانت برو.باهاش صحبت کن که تفریحات شخصیتونو زیاد کنید باهم برید بدون کس دیگه ای

شوهرت قدیمیه؟چرا تا حالا تفریح نداشتین؟

💜🧡ای خوش آن لحظه که در بی خبری سر کردم    کاش میشد به همان بی خبری برگردم🧡💜
2728
چقدر وضع پیچیدست شوهرت نمیزاره بری بیرون؟اگر میزاره برو با دخترت بگرد .اگر میزاره بری سرکار دخترتو ...

چرا عزیزم می ذاره برم بیرون ولی کجا برم؟؟؟؟؟با یک بچه کوچیک‌تو بغل و ساک‌تو دوست کجا میتونی بر ی جز خونه ی کسی؟

خیلیها همینن . درکت میکنم . مجبوره کار کنه مغازه نره درآمد نداره آخه  ماشین اگه داشتین یه بیرو ...

ماشین نداریم‌عزیزم بعدشم‌ وقتی بهش میگم بریم بیرون میگه کجا بریم‌زیاد اهل خرج‌کردن نیست

2738
خیلیها همینن . درکت میکنم . مجبوره کار کنه مغازه نره درآمد نداره آخه  ماشین اگه داشتین یه بیرو ...

منم درکش‌میکنم هیچ‌وقت بخاطر نداشتن ماشین و خونه بزرگ‌بهش نق نزدم‌ولیاهی خودم واقعا کم‌میارم‌ خسته میشم

ماشین نداریم‌عزیزم بعدشم‌ وقتی بهش میگم بریم بیرون میگه کجا بریم‌زیاد اهل خرج‌کردن نیست

شوهرت برات تفریح ایجاد نمیکنه بیاد چهار تا دوست پیدا کنی برید خونه هم 

یا بری ارایشگری چیزی یاد بگیری

چرا عزیزم می ذاره برم بیرون ولی کجا برم؟؟؟؟؟با یک بچه کوچیک‌تو بغل و ساک‌تو دوست کجا میتونی بر ی جز ...

چرا نمیتونی بری؟هفته ای دوسه بار بزارش پیش مامانت باشگاه برو یه گردشی تفریحی چیزی

مامانت نگه نمیداره با خودت میتونی ببری باشگاه،یا با کالسکه بری بگردی.

ینی چی شوهرت میگه کجا بریم؟مگه بقیه کجا میرن؟؟مگه میشه تا حالا تو این ۷ سال یبار شام بیرون نخورده باشین؟ینظرم خودت هم زیاد بلد نیستی چطوری مدیریت کنی

چرا نمیتونی بری؟هفته ای دوسه بار بزارش پیش مامانت باشگاه برو یه گردشی تفریحی چیزی مامانت نگه نمیدار ...

مامانم درگیر خواهرمه که مریضه من دیگه نمیخوام بازگو رو دوشش بندازم

جمعه که میشه میگم نمیام جای بابات میگه خودم میرم نیا بعد چجوری میشه مدیریت کرد وقتی میگم مثلا شام از بیرون‌ بگیریم میگه اشغاله بدرد نمیخوره نمیتونم‌که دعوا کنم دیگه شماها چیکار میکنید؟

مامانم درگیر خواهرمه که مریضه من دیگه نمیخوام بازگو رو دوشش بندازم جمعه که میشه میگم نمیام جای بابا ...

حس میکنم از اول خیلییی شل گرفتی،شوهر شما وظیفشه شمارو ببره تفریح،میگه غذای بیرون آشغاله بگو عیبی نداره با دوبار در ماه غذای بیرون خوردن کسی مریض نمیشه ولی با تفریح نکردن با تو خونه موندن ادم حتما مریض روحی میشه و افسردگی میگیره،قرار هم نیست که دعوا کنی همه ی این حرف هارو با محبت بهش میگی،باید قلقش دستت اومده باشه دیگه توی این هفت سال دیگه شوهر خودته خودت بهتر میدونی چطوری باهاش رفتار کنی که جواب بگیری ولی کلا مردها توجه و محبت و احترام میخوان اینارو بهش بگو و بگو که زن هم نیاز به توجه و محبت داره من احتیاج دارم بیشتر باهم دوتاااایی(زیرپوستی تاکید کن که دوتایی)بریم بیرونی پارکی سینمایی.مگه یه بلیط سینما چنده،مگه پارک رفتن خرج داره اصن همون شامی که خودت درست میکنی رو بردار ببرین تو پارک بخورین کم کم خودش هم خوشش میاد.سعی نکن رو دنده لج بیفتی باهاش راجع به خانوادش،برو پیش باباش که فکر نکنه مقابلش قرار گرفتی مردا هیچ چیزو با خانوادشون عوض نمیکنن خودتو خسته نکن،دیگه فعلا همینا تو ذهنم اومد