2733
2739
عنوان

کیا قرص مزوپروستول برای سقط استفاده کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 42 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معمولا وقتی 3 تا قرص برای یه نوبت میدن میگن دو تا واژینال و یکی زیر زبون .... دوباره 1 ساعت بعد 2 تا واژینال و یکی زیر زبون .... تو فاصله دو نوبت هم باید پیاده روی سریع داشته باشی . 3_4 ساعت بعد آخرین نوبت خونریزی شروع میشه . درد داره ولی میتونی تحمل کنی مگر اینکه سن حاملگی بالا باشه . شما فقط 9 هفته ای!

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2728
آخه هرچی به دکتر گفتم گفت لازم نیست فقط با قرص،  یک ساعت بعد از قرص میتونم آب بخورم ؟

اره من زعفران دم كرده بودم ميخوردم و يدونه هم عطاري دم كرده داده بود اونو ميخوردم 

با اين همه بقا مونده بود بيشتر بخاطر اون من اذيت شدم همش دكتر و سونوگرافي و داروي عفونت ميخوردم خيلي سخت گذشت مال من ايشالا مال شما راحت ميشه عزيزم 

2738
انقدر استرس دارم ک نگو !!! چیا میتونم بخورم ک راحت تر دفع بشه ؟

دکتر واستون تجویز کرده ؟ یا ماما ؟

نگفت خودش واست تو مطب واژینال قرار بده ؟؟

وقتی قرص ها رو خوردی یه لیوان بزرگ زعفران دم کرده غلیظ با نبات بخور ... گرمیجات زیاد بخور مثل دم کرده زنجبیل . نیاز نیست ورزش سنگین بکنی . فقط تند تند راه برو

بهتره موقع درد مسکن نذاری چون التهاب و خونریزی رو کم می کنه . نهایتا خیییییلی شدید شد فقط شیاف دیکلوفناک . کیسه آبجوش هم کنارت باشه چون درد رو تسکین میده . موقع درد و خونریزی میتونی زیر دوش آب گرم بشینی که هم ارامش داشته باشی و هم درد کمتر بشه 

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Free Glitter Graphics

آره تازه ساک خالیه و ۵ هفته مونده

اصلا استرس نداشته باش . هیچی نمیشه . اتفاقا اکثر کاربرها نظرشون این بود که کورتاژ عوارض بیشتری داره تا قرص . دکترها اول قرص رو تجویز می کنن و بعد کورتاژ.

وقتی سقط بشه درد کم میشه . خونریزی کم میشه . دو روز بعدش برو سونو ببینی چیزی ازش مونده یا نه . پیگیر باش که اگر بقایا مونده دکتر واست یه قرص دیگه بده که زودتر دفع بشه و خونریزی تمام بشه و بعدا دچار عفونت نشی

Free Glitter Graphics

اون ها هفته های بالاتر هستن که درد می کشن . شما درد زیادی رو متحمل نمیشی

به هفته ربطي نداره من چهارهفتگي هم سقط كردم خيلي درد داشت. به نظرم بستگي به بدن افراد داره دوستم درد نداشت

2706