2733
2739
عنوان

هرکی میدونه بیاد،خیلی ناراحتم😢😢

472 بازدید | 28 پست

سلام.کسی ازشما میدونه ضایعه هایپو اکو چیه؟دکتر ب مامانم گفته توسینت همچین ضایعه ای داری،خیلی نگرانه😔شمامیدونین چیه؟

متخصص خوب توتهران میشناسین؟

نه انشالله بهتربشه مامانت✌

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  

اميدوارم مشكلي نباشه ب اميدخدا🌹

بدون امضا/بدون تاریخ    برو همین الان نقدش کن    ک*خل چک بی امضارو خر نقد میکنه که تو میخوای بری؟؟😐 دیوانه ام و با‌هیچکسم میل سخن نیست :/

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب خدا رو شکر . به احتمال زیاد جراحیش میکنن. خوش خیم یعنی اگه خدایی نکرده دوباره رشد کنه تو همون قسمت رشد میکنه بدخیم یعنی به قسمت های دیگه سرایت میکنه

من درین تنهایی فکر یک بره ی روشن هستم که بیاید علف خستگی ام را بچرد......!
2738

منم یه توده توی سینم در اودن اما کرمانشاه یه جراح خوب بود اونم...میگفتن کیست چربی بوده 

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

خوندم حراج سینه خوب تو تهران😐😐😐هی گفتم مده جدیده؟😆انشالله مامانت زودتر شفا پیدا کنه گلی خانم

چند ماهی هست یه کار توخونه شروع کردم.برای پیشرفتم لطفا دعا کنید♥️♥♥️اگه دوس داری تو هم مثل من تو خونت شاغل بشی بهم درخاست بده❤از کجا میدونی؟ شاید این همون راهیه که همیشه از خدا میخاستی  و میگفتی خدایاا راهی جلوی پام بزار تا زندگیمو متحول کنم...(نتورکر.نماینده برند لدورا)

من دکتر معصومه مشرقی عمل کردم گاندی ۲ روبروی بیمارستان دی

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....
2706