2733
2734
اشتباه اول اینکه از بچه دفاع کردی اشتباه دوم جلوی بچه بابارو شماتت کردی

خداروشکر مثله اینکه شوهرش اشتباهی نکرده

الهی آمین🙌🙌

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عیب نداره حالا کاریه که شده محیط خونه رو برای بچه بد نکنین گناه داره

بخاطر پسرم حرف میشنوم دوس ندارم تو محیط پر تشنج بزرگ شه اونم خ حساسه رو تربیتش مثل بزرگان باهاش رفتار میکنه احمق نفهم 

غروب زیباست اما نه در غربت....😓.
2731
عوض شده خ عصبیخ چند وقته 

شماکه فهمیدی عصبی شده حداقل بخاطربچه ات اصلاسربه سرش نزار

حرف بزن ولی نه باکنایه

اینکه یه مردبفهمه خانواده اش حسرت به دلن خوردمیشه

تودعواسکوت کن ولی بعدباسیاست ازپولاش پس اندازکن تادلت خنک شه هم پس اندازداری هم ازپولای اون برداشتی

ردنشو دعاکن کارپیداکنم به دعات نیاز دارم
2738
انگار دیوونه ها شده بود خاست پسرم رو بزنه الهی تیره تیکه بشه دلم میترکه رفتم بگیرم پسرم رو سیلی زد ع ...

یه کلام ببخشید مثل ادم میگفتی حالابچه یه چیزی گفت روشن کن دوباره 

دیگه تیکه انداختن و ننه من غریبم بازی در اوردن وهندی کردنت چی بوده دیگه??

👌 و شیاطین در ملک سلیمان فتنه و فساد به راه انداختند و مردم را دعوت به یادگیری و استفاده از جادوی رسانه برای انتشار اکاذیب و تحریف حقایق کردند .اما خداوند در نهایت جادوی آنان را باطل کرد (سوره بقره ایه ۱۰۲ )...🥰‏دختری که افتخاری برای گفتن داشته باشه، نیازی نداره با نشون دادن بدن یا موی سرش خودشو قهرمان نشون بده . نمایش مغز ( توانمندیهای انسانی ) بسیار متمدنانه تر از نمایش مو و اندام (نماد جنسیت ) هست... #نزدیکِ_صبح ✌🇮🇷
شماکه فهمیدی عصبی شده حداقل بخاطربچه ات اصلاسربه سرش نزار حرف بزن ولی نه باکنایه اینکه یه مردبفهمه ...

دارم دوازده میلیون پس انداز دارم با ماهی پونصد پول میده بهم 

یه کلام ببخشید مثل ادم میگفتی حالابچه یه چیزی گفت روشن کن دوباره  دیگه تیکه انداختن و ننه من غ ...

گفتم گوش نداد خ سخت میگیره به پسرم سر هر چی پدر خودش سخت گیر بوده آخه 

خداروشکر مثله اینکه شوهرش اشتباهی نکرده الهی آمین🙌🙌

نمیگم اصلا اشتباه نکرده اما باعثش مامانی هست که بابت اشتباه و رفتار نادرست بچشش دفاع نابجا کرده.

و اینکه وقتی جلوی بچه به بابا بتوپی داری بهش اجازه میدی که دیگه از بابا نباید حرف شنوی داشته باشی بابا هیچی نیس و هیچ حقی نداره.

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
نمیگم اصلا اشتباه نکرده اما باعثش مامانی هست که بابت اشتباه و رفتار نادرست بچشش دفاع نابجا کرده. و ...

نتوپیدم نمی دونید که چند ماهه خون جگرم کردهه هییچ جا نمیبره حتی پارک همش میگه بمونیم خونه عوض شده بداخلاق شدخ منم کم میارم تو غربت جایی ندارم برم 

نمیگم اصلا اشتباه نکرده اما باعثش مامانی هست که بابت اشتباه و رفتار نادرست بچشش دفاع نابجا کرده. و ...

نه بابا حق داره.. باید پاشه بچه و مامان و بزنه بابا خیلی مُحق هس☺️

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2706