2737
2734
عنوان

دانش اموزای دیروووووز بیاید😁

| مشاهده متن کامل بحث + 541 بازدید | 64 پست

چون من می دونستم کاره ای نمی شم زیاد به خودم زحمت نمی داد با تبصره و ارفاق و نمره شهریوری قبول می شدم😪😪😁😁😁

نازم به ناز آن کس که ننازد به ناز خویش،  ما را به ناز فروشان نیاز نیست، تا خدا بنده نواز است به بنده چه نیاز است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم..بمحظ تموم شدن درسم استخدام شدم..۱۰سال پیش..الان بازار کار برای همه رشته ها ضعیفه متاسفانه

من دختر داییم داره میخونه‌ کرمانشاه هست. راه دور هست میگه انصراف بدم نمیتونم تحمل کنم. ولی من میگم ارزش داره سختی بکشی.... دیوونمون کرده خلاصه

بله خرداد ماه بعد اینکه دو تا امتحانمو دادم عقد کردم دیگم نرفتم 

سال چندم؟  چهارم؟ 

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش
2728
فوق ممتاااااز  بیکار  بیعار  سر یه وام چوس قرونی که جور هم نمیشه از دیشب کلی زار ز ...

کنکور چی قبول شدین؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
2738
عزیزم خیلی خوب میخوندم..مفهمومی میخوندم ولی نمره مهم نبود که ۲۰بشم یا۱۷..نفرات اول نبودم..

ببخشید اینقدر سوال میپرسما

سال چند کنکور دادید و اینکه همون سال اول قبول شدید؟ 

🖤 دلم میسوزد و کاری ز دستم بر نمی اید 🖤باز میشه این در صبح میشه این شب  صبر داشته باش 🖤گر تو با بد، بد کنی! پس فرق چیست؟!💙یا حسین ادرکنی   یابالغوث ادرکنی 💙.. با گریه هام میاد غم هامو حل کنه   نزدیک میشه تا منو بغل کنه   از اسمون شهر خیلی پایین تره    درو که وا کنی💙 خدا 💙پشت دره   چشمامو بستم از کنارش رد شدم   چشماشو بسته تا نبینه بد شدم   هرکاری میکنم ازم نمیگذره  حسی که بین ماست از عشق بیشتره....     با خوشحالی دیگران خوشحال شو!  نوبت توهم میرسه😘😉     میشه برای حاجتم یه صلوات بهم هدیه بدی 😘        خداوند فرمود: با زبانی دعا کن که با آن گناه نکرده باشی تا دعایت مستجاب شود !!!به دیگران بگو برایت دعا کنند چون با زبان آنها گناه نکرده ای. 💙اباصالح التماس دعا هرکجا رفتی یاد ما هم باش

خوب تو دبیرستان 

راهنمایی بد 

دبستان عالی ..همه مسابقات رو تا مرحله کشوری میرفتم ...تا ابینکه پدرم فوت کرد و سقوط کردم از شاگرد کشوری به تنبل کلاس 

الان هم ارشد دارم و کارمندم

اول دبیرستان 16 سالم بود 

خب چرا نرفتی دیگه   عقد کردی ترک تحصیل کردی چراااا😐😐😐😐😐 حیف بوده خیلیی

به نام خدا

تو دوران راهنمایی جزو زرنگا بودم ولی دبیرستان زدم خراب کردم واسه همین دانشگاه آزاد علوم آزمایشگاهی ب زور قبول شدم سال ۹۴سال۹۵انصراف دادم باز عین چی خوندم پرستاری دولتی قبول شدم سال۹۶ دو سال دیگه تموم کنم باز میخوام بخونم بلکم پزشک شدم😅همچین آدم بیکاریم من😁

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
2706