2737
2739
عنوان

سبک عروس مورد علاقه 👰+عکس

421 بازدید | 35 پست

اگه یادتون باشه توی هر دوره ای یک نوع آرایش و لباس خاص برای عروس ها مد بوده. مثلا طراحی روی صورت و بدن، مدل موهای بزرگ روی سر، اکلیل ریختن روی موها و بدن و صورت، آرایش چشم عربی و خلیجی، دامن های بزرگ و لباس توری یا منجوق دار. بنظرتون این سبک از لباس و آرایش برای عروسی چطوره؟ آرایش هم خود آدم انجام بده.

عاااالی کاش اینجور مد بشه

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ساده است قشنگه ولی محدود افرادی اینقد ساده میپسندن حالا چرا خودت ارایش کنی؟؟؟؟؟

سری به تاپیک هارلی کویین درمورد گندهایی که آرایشگرها زدن بزنید. 99درصد از آرایش عروسی شون راضی نبودن.

2738

لباسش خیلی خیلی سادس

ولی آرایشش خوبه

Xoşimewêy bawanim...💜🌸💜           wekû gilêney çawim...💜🌸💜               min bêto bûnim niye...💜🌸💜             buyte pênasa û nawim...💜🌸💜               ez keça kurdim ez ☀keça çîyayên ☀zagrûsim.gûll weî li serim .☀avrişim le berim☀.ez  keça kurdim☀.🍃☀çavên min pir  xîretin💜☀ez keçaser çiyanim🌼.ŕeng aĺayê me kesk û sor û zrin. keça kurdim✌şervanim tifeng le şanim🌷 ez agirim🔥kurmancim,ez soranim,ez guranim,ez kelhûrim,ez lekim'ez zazaim,ez faîylîm,ezlurim ,ez kurd û ❤kurdistanim❤ ez kurdim dewleta xûwe dixazimez keça mîdya û madim ☀  ez ne arîyaîme ez ne erbim eka şakistanîme ez keça kurdim ez ser blindim ez şêrim aĺa ye min kesk û sûr û spî û zere  .ta dêmirim he dbejîm 2+2=1                                      berxedaan jjîyane ✌                             ser hildan jîyane✌.                               🌸 KURISTAN BAWNE🌸

من لباسم این بود یکم پفش بیشتر. دقیقاااا همین سبکی و ساتن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
سری به تاپیک هارلی کویین درمورد گندهایی که آرایشگرها زدن بزنید. 99درصد از آرایش عروسی شون راضی نبودن ...

وااااا چجوری امار گرفتی

نی نی سایت معیاره ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!

آرامش خودتون رو فدای بی شعوری دیگران نکنید😊
2706