2737
2734
عنوان

یه جاری دارم...

144 بازدید | 2 پست

ینی هیچ کدومتون ندارین.از دشمنی هیچی کم نذاشته بعد از اونور یه سره استوری متنای مختلف از اینور اونور میذاره که درباره حسادت و ادمای بدذات و ریاکار و ایناس که میدونم منظورش منم.نپرسین از کجا چون خیلی طولانیه در کل مطمئنم حداقل ۹۰ درصد متنای اینجوریش با منه.و دیگه اینکه چون من ازش خوشگلترم هی متن میذاره زیبایی ظاهر موندگار نیس و زیبایی باطنه که فلان میکنه و خوشگل باشی درونت زشت چه فایده!! از اونور هی پست میذاره راجع به اینکه همه رو دوست داشته باشیم و مگه چقد عمر میکنیم که محبت نکنیم و ادما رو شاد نکنیم و بهشت نسازیم از دنیا و... دور ادمای تنها رو بگیریم و مهربون باشیم و خوبی کنیم و... وای من در عجبم از این همه تناقض و دورویی بعضیا.و تازه اینکه همه هم انگار چشمشون به این حرفاس و هر کی بیشتر حرفای قشنگ بزنه ادم بهتریه.واقعا ریاکاری شده بخش بزرگی از زندگی بعضی ادما.میخواد همه ادمای تنها رو از تنهایی دربیاره اونوقت منی که اینجا غریبم و تنها کسی هستم که اینجا تنهام از اول باهام دشمنی کرد که هیچ کلی برام حرف دراورد و ازارم داد و ودیگرانو باهام درانداخت.نتونستم این حجم از دورویی رو تحمل کنم و بالاخره بلاکش کردم رفت

بلاکش کن خودتو راحت کن امان ازدنیای مجازی

زخاک من اگر گندم برآید،از آن گندم اگر نانی پزی مستی فزاید!                                                                     منم مستی و اصل من می عشق؛بگو از می ب جز مستی چ آید؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘