2737
2739
عنوان

یه سوال

507 بازدید | 55 پست

سلام یه موضوعی برام پیش اومده الان ما مسلمون هستیم ولی مردم کشور های دیگه مثل امریکا یا روسیه و هند و چین با اون همه جمعیتشون مسلمون نیستن! و توی قران هم اومده که کسانی که کافر باشن به جهنم میرند و این موضوع رو هممون میدونیم! واقعا این طوریه؟ شما هم به این موضوع اعتقاد دارید؟  

کسی اینجا هست مسلمون نباشه؟

فقط کریم مسلمون نیس

منو اذیت نکنید اون خداست ک بخشنده ومهربونه من سلیطه و وحشی ام...                                                باردار نیستم تیکر تولد گل پسر مامانی😍

کافر به کسی میگن که اصلا خدارو قبول نداره و به هیچ دینی اعتقاد ندارن.تو کشورهایی رو که اسم بردی خدای یکتا رو قبول دارن فقط دینشون با ما فرق داره

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من همچین چیزی نشنیدم. تو قرآن نوشته هر مسلمون و یهودی و مسیحی و ستاره پرست که راهش راه خدا باشه رستگار میشه

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2728
کافر به کسی میگن که اصلا خدارو قبول نداره و به هیچ دینی اعتقاد ندارن.تو کشورهایی رو که اسم بردی خدای ...

اشتباه میکنید برید توی نت سرچ کنید کافر به چه کسی میگند!

تو این دنیا انواع و اقسام دین ها وجود داره مگه فقط مسلمونا میرن بهشت!؟؟😂

بهترین وبدترین ادمها رادربین دیندارن دیدم.بهترین آنهاکسانی بودن که میخواستن خودشان به بهشت بروندوچقدربی آلایش وپاک بودندوسرشان به کارخودشان بودوبی آزاربودندوبدترین آنها کسانی بودندکه میخواستن غیرخودشان بقیه راهم به بهشت ببرندوچقدروحشتناک بودبرخوردباآنها،تظاهرو ریاوخشونت و توحش دربین آنهاموج میزدونقطه ی مشترکشان بود.!!!مهاتماگاندی
من همچین چیزی نشنیدم. تو قرآن نوشته هر مسلمون و یهودی و مسیحی و ستاره پرست که راهش راه خدا باشه رستگ ...

فک کنم اون ایه رو خونده باشم و اون ایه منظورش از مسحی و یهودی مسحی و یهودی های زمان پیامبر خودشون بوده و وقتی دین جدید اومده اون ها بایددین جدید خدارو میداشتن یعنی زمان پیامبر خودشون اگه به اون دین اعتقاد داشتن به بهشت میرند

تو این دنیا انواع و اقسام دین ها وجود داره مگه فقط مسلمونا میرن بهشت!؟؟😂

ببخشید پس میشه بگید اسلام واسه چی اومده؟ اسلام اومده که مردم مسلمون باشند دیگه اگه نه هرکی هر دینی میخواست انتخواب میکرد دیگه چه نیازی به اسلام بود؟

2738
اشتباه میکنید برید توی نت سرچ کنید کافر به چه کسی میگند!

نه اشتباه نمیکنم کافر به کسی میگن که خدارو قبول نداره.مسیحی ها یهودی ها هم کتاب دارن هم پیامبر دارن هم خدارو میپرستن

من میگم خیلیا هستن کافرن ولی ادمن خیلی هوای ضعیف تر از خودشونو دارن اونا چی اونام میرن جهنم؟؟؟

نمیدونم چجوری پولش میخواد جور بشه خیلی استرس گرفتم میشه برا جور شدن جهیزیه ام صلوات بفرستین😳

ببخشیدا چقدر دیدتون بسته س. اولا کافر یعنی خدا رو قبول نداره. دوما آیا کشور ما که ادعاش میشه مسلمونه خیلی آدماش خوبه. آدمایی که هیچ بویی از انسانیت نبردن. به قول یه تاجر چینی که  میگفت در عجبم از تاجرهای ایرانی که گوشت حرام نمی خورن ولی میگن روی جنس های درجه ۳ مارک برند بزنید. 

به نطر شما کدوم یکی بدتر بوده.

فک کنم اون ایه رو خونده باشم و اون ایه منظورش از مسحی و یهودی مسحی و یهودی های زمان پیامبر خودشون بو ...

مگه برنادت مسیحی نبود؟هم تو زندگیش کرامت زیاد داشته هم جسدش بعد از 137 سال از مرگش هنوز سالمه. بخاطر اینکه با خدا و ایمان بوده

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706