2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ورزش، حالا يا باشگاه برو رشته هايي كه خيلي چربي سوزي خوبي دارن مثل اسپينينگ، تي آر ايكس يا سي ايكس و... حلقه لاغري و نيم ساعت حركات كششي و قدرتي هم خوبه تو خونه انجام بدي

رژيم كالري شماري خوبه ولي در كل رژيم سالم خوري بهتره... غذاهاي كم چرب، فست فود و نوشابه و دلستر ممنون، پروتئين بيشتر بخور نون و برنج و چيزايي كه نشاسته دارن كمتر بخور شيريني مخصوصا تر خيلييي كم بخور.

زياد نخواب فعاليت روزانه مخصوصا پياده روي عاليه

من همينجوري ٢٠ كيلو كم كردم با ورزش و سالم خوري، رژيم خاصي نگرفتم پوستمم نه شل شد نه چروك! خيلي راضيم

2728
بعد اگه یه تایمی ورزشو به هر دلیلی بذاری کنار دوبرابر چاق میشی از نزدیکان دیدم که میگم

من دوماه رفتم ديگه نرفتم، چاق كه نشدم هيچ همينجوري دارم بازم وزن كم ميكنم

البته من استعداد چاقي ندارم تو بارداري اضافه وزن بدي گرفتم

2740

عزیزم ترک ورزش عامل چاقی نیس . وقتی ورزش می کنی کالری میسوزونی. کالری دریافتی و کالری مصرفی برابر نیستن و کالری سوزی می کنی تو ورزش. اما وقتی ترک ورزش می‌کنی همون قدر میخوری و از غذا کم نمیکنی پس کالری دریافتی زیاد اما کالری سوزی نداری و این باعث میشه چاق بشی 

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....
ورزش، حالا يا باشگاه برو رشته هايي كه خيلي چربي سوزي خوبي دارن مثل اسپينينگ، تي آر ايكس يا سي ايكس و ...

سالم خوری یعنی چه جور و چی,,؟ میشه توضیح بدین 

ای که از کوچه معشوقه ما میگذری  بر حذر باش که سر میشکند دیوارش....
انجام دادم من تو سه ماه ۸کیلو کم کردم ولی حوصله ندارم دیگ

سلام، عزیزم، بهترین کار رژیم درست و اصولیه زیر نظر دکتر تغذیه، یه رژیم سالم باید همه ی مواد غذایی و گروه های غذایی رو توش داشته باشه تا بدنت دچار کمبود و عوارض نشه، من چند وقت پیش رژیم داشتم،. خدا رو شکر، خیلی راضی بودم، لینک کانال دکتر تغذیه مو که ازش رژیم گرفتم برات می فرستم، امیدوارم به کارت بیاد، 🌹

اینم لینکش 👇

Drzahrab@

آدرس کانال :

http://t.me/dietclinicz/