2737
2734
عنوان

اینم زندگی من ....لطفا کمکم کنید😣😶

1269 بازدید | 83 پست

سلام بچه ها من عقدم  شوهرم ۲۳ روز سرکاره ۷ روز مرخصی داره قبلا خانواده من با خانواده شوهرم بحثشون  شده خواهر خودم هم عقده اون الان نزدیک ۲ هفته اس ک خونه نامزدش هست ولی بابام نمیزاره من برم خونه نامزدم  اینا بریم بیرون خوش گذرونی.... ۲ روز دیگه نامزدم میاد چجور بع بابام بگم بزاره من برم خونه نامزدم....شوهرم میگه نمیتونم بیام خونتون میترسم بابات یه چیزی بگه  منم یه چیزی بگم دعوامون  بشه اون موقعه اوضاع بدتر بشه ....البته بابام خانواده شوهرم رو از خونه بیرون کرد چیکار کنم خواهش میکنم 

خدایا کمک منو عشقم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

وابابات چرااینجوری میکنه؟؟؟

خواهرت بزرگترازتوعه؟؟؟

شایدبابات میترسه رابطه کامل داشته باشین

ببخشیداولی به بابات ربطی نداره اون الان شرعاوقانونا شوهرته 

درخواست دوستی=بلاک(  )                    باتچکر🤞
الان مشکل دارین با خانواده شوهرت وای به حال بعد از عروسی 

نه اینقدر منو دوست دارن مادر شوهرم هر روز واسم زنگ میزنه میگه تو تا پدرت خیلی فرق دارین

خدایا کمک منو عشقم کن

اوه اوه بااین جنگی ک شده عجیبه برام چجوری نامزدی رو به هم نزدن!

❤❤❤❤❤این امضا پراز عششششققق و حالِ خووووب،امیییید وانرژی مثبته،،امیدوارم بادیدنش حالِ دلت خووووب بشه......لبخند بزن و دنیارو قشنگتر کن  بالبخندت میم مشکلات ازبین میره و شکلات میمونه همونقدر شیرین ولذت بخش🍬🍫راستی هرروز به خدا وتموم عزیزانت بگو که چقدرعاشقشونی  بزرگترین ازمون زندگی ماوقتیه که بتونیم باتموم ناملایمت زندگی بازهم بگیم خدایاشکرت،قوی باش واز این ازمون سربلندبیرون بیا💪💪 خدا داره نگات میکنه بهش لبخندبزززززن         *روزی که بفهمی جواب هر حرفیو نباید داد یه قدم به بلوغ فکری نزدیک شدی والبته چندین قدم هم به ارامش🍀🍀
وابابات چرااینجوری میکنه؟؟؟ خواهرت بزرگترازتوعه؟؟؟ شایدبابات میترسه رابطه کامل داشته باشین ببخشید ...

آره خواهرم بزرگتر از منه خواهرم داخل رو بابام وایمیسته  و حرفش و رک میزنه ولی من چون نمیخوام بی احترامی به بابام بشه نمیتونم چیزی بگم

خدایا کمک منو عشقم کن
2706