2737
2739

یسال وهفت ماهشه ازفضولی این بشر هرچی بگم کم گفتم روانیم کردبخدا همش روسرم سواره میزارمش اونور میادروشکمم ،میبرم اونور میاد روسرم ،بازمیشینه رو پام ،پاشو میزنه توچشمم،میره ابجیشو میزنه موهاشو میکشه میره تومیز تلویزیون میشینه ظرفا رو ارتوکابینت برمیداره دریخچال باز میکنه   ...... خسته شدم چیکارکنم

ما ازتبار بغضیم ،آسودگی روانیست...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

پسر منم همینقدر شیطونه اما کاری نمیشه کرد😀 باید صبر کنی تا بزرگتر بشه و حرفت رو کاملا متوجه بشه

Πچه در دل من .......چه در سر تو .......من از تو رسیدم به باور تو ‌Π     (( تو بودی و من ))
2738

همینه دیگه فقط صبرت بایدزیادباشه

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....

و من بعد سه سال همچنان دارم ازش میکشم همینا رو فقط با شدت بدتر چون بزرگ شده زورش بیشتر شده و قدش بلند شده جاهای جدید هم واسه فضولی پیدا کرده و از همه بدتر ک دختره و از اون بدتر ک قبل از هرکاری میگه دوباره یکم شیطون بشم ان زمان است ک میفهمم قراره کلا کابینتم کنه با کاراش😕😕😕😧😧😧😧😨😨😨😂😂

میشه برای شادی روح پدرم صلوات بفرستین ممنونم❤     بهار جونم دختر عزیزم تو درست لحظه ای ب زندگی من اومدی ک من پدرم رو از دست داده بودم و همش فکر میکردم چجوری بدون بابا زنده بمونم اما تو شدی امید دوباره من واسه زندگی و الان بعضی حرکاتت فقط اشک رو تو چشمام میاره ک چجوری بدون اینکه باباجونم رو ببینی انقدر شبیه اونی و چجوری بدون اینکه یادت بدم تا عکسش رو میبینی بگی بابایی😢😢😢😢😢😢😢😢😢❤❤❤
2706