2733
2739

از زاویه ی بدی عکس گرفتی 

یعتی انگار خودت خواستی دماغتو بزرگ نشون بدی خودت

دوران دبستان یه سریا مامور آبخوری بودن زنگ تفریح که تموم میشد دیگه نمیذاشتن کسی آب بخوره این شمربازیا چی بود آخه😂 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دماغ و ول کن شوهرت و بگیر رفت تو اشپزخونه الان یه خسارتی به بار میاره🥴 اخه شوهره من بره تو اشپزخونه بیاد یه صدای شکستن میاد 😁

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2728

به نظرم خوبه زیادی روش حساس شدی !!  طبیعیه!  اونجوری هم که می گی بزرگ و غوز دار نیست!!  کلا به صورتت امده!!!

آدم کنار میاد کنار میاد کنار میاد! یه روز می بینه دیگه نمی تونه کنار بیاد! از همون کنار میزاره میره!!!!!!😖😖
دماغ و ول کن شوهرت و بگیر رفت تو اشپزخونه الان یه خسارتی به بار میاره🥴 اخه شوهره من بره تو اشپزخونه ...

اون پیام بازرگانیه اون وسط😅

۶۵ تاریخ تولدم نیس همینجوری نوشتم .متولد ۷۴ رم 😉😉
2738

دماغش خدایی عمل میخواد از اون مدلاس که خیلییی خوشگل میشه چجوری میگین نمیخواد؟؟!😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪

من سه شنبه عمل کردم

با اینکه همه میگفتن عمل بینی خیلی راحته من خییییییلی اذیت شدم.

اما اگه برگردم به عقب بازم عمل میکنم

میشه واسه خوشبختیم یه صلوات مهمونم کنی❤الهی که حاجت روا شی دوست خوبم❤
وای مال منم اینجوریه.بهش میگم بمب ساعتی

خدا شاهده بره تو بیاد یه گندی زده دسته خودشم نیس دنبالشم تو خونه میگم جونه مادرت بشین هر چی میهوای خودم برات میارم 🤣🤣

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.
2706