2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دییونه ای اگه عمل کنی گفته باشم😡

فک میکنم خیلی تغییر میکنم

چون سنم برم بالا افتاده تر میشه😞

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
پا میشدی یه برس میزدی به موهات اجنگه خانوم تا اینجوری سه ساعت تط خطی کنی😁

حسش نیست کلی از صبح کار کردم تازه نشستم😘

انسان بودن خود به تنهایی یک دین خاص است که پیروان چندانی ندارد.                                                 نهایت فرومایگیست اگر رفتار آدمی منحصر به ترس از تنبیه یا امید به پاداش باشد.                                      لطف کنید اگه تونستید برای حاجتم یک صلوات بفرستید ممنونم🙏
2731
فک میکنم خیلی تغییر میکنم چون سنم برم بالا افتاده تر میشه😞

منم مثله شما افتاده اس همه میگن عمل کنی کوچیک میشه زشت میشی غیر طبیعی میشه نوکش و لیفت کن ولی نمیدونم لیفت دائمیه یا برمیگرده

همیشه مراقب اشتباه دوم باش، اشتباه اول حق توست.

عکسشم پاک نمیشه دیگه😐

منم مثله شما افتاده اس همه میگن عمل کنی کوچیک میشه زشت میشی غیر طبیعی میشه نوکش و لیفت کن ولی نمیدون ...

منم نمیدونم

البته دختر عموی من بینیش داغون بود عمل کرد ولی خیلی زشت تر شد بینیش خیلی کوچیک شده و ب صورتش نمیاد دیگه

2738
منم نمیدونم البته دختر عموی من بینیش داغون بود عمل کرد ولی خیلی زشت تر شد بینیش خیلی کوچیک شده و ب ...

بینی شما از ببنی من بهتره من اندازه سما بود بهش فکرم نمیکردم ماله من افتادگیش یکم بیشتره بقیه میگن خوبه میگم عمل مسخرم میکنن ولی خودم حساس شدم😔

بینی شما از ببنی من بهتره من اندازه سما بود بهش فکرم نمیکردم ماله من افتادگیش یکم بیشتره بقیه میگن خ ...

مثل من خودم حساس شدم واگرنه بقیه میگن خیلی قشنگه بینیت جم و جور و خوش فرمه

این فکر خودمه ک نوکش زشته😞

مثل من خودم حساس شدم واگرنه بقیه میگن خیلی قشنگه بینیت جم و جور و خوش فرمه این فکر خودمه ک نوکش زشت ...

فکرت اشتباهه خیلی هم خوبه بهش فک نکن یکار دیگه واسه زیبایی انجام بده یا رو بدنت کار کن