2733
2734

ما دیشب بعد چند ماه دوستمون برا شام اومد خونمون مادرشوهرم صبح ب من میگه اعصابم خرده محمد خیلی رفیق بازه اخر زندگیشو دوستاش خراب میکنن بس ک رفیق بازه در صورتی ک ما فقط با این دوستمون رفت امد خانوادگی داریم 

هی میگه با خواهر برادرش رفت امد کنه برا چی با رفیق

روم نشد بگم خواهر برادراش ادم نیستن از هرچیزیت حرف در میارن 

دیروز ساعت ۵ از تهران اومد رسید خونه میگه برا چی به ما نگفتی شام بیاییم باید مارو میگفتین جلو مادرم زشت بود😐😐😐

تورو خدا بگین چکار کنم از دست دخالتاش

شوهرم ب حرفاشون گوش نمیده کار خودشو میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جمله ی یکی مونده به آخر و توضیح میدی؟ 

کی ساعت 5 اومد و اون حرف رو زد؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
2731

ماله منم فضولن دوست دارن همه جا باشن حتی سفرهای تو شهر خودمون که یه روزس ولی من محال نمیزارم میرم میگه به مام میگفتی ماهم میومدیم میگم دیگه دوست داشتیم دوتایی باشیم. شوهرم اوایل میگفت مادرممم ببریم بنده خدا میاد یه گوشه ماشین میشینه دیگه منم بیرون نمیرفتم میگفتم یا دوتایی یا اصلا نمیام. بعد سالها جنگ تازه تنها میاد. بهشون رو نده کار خودتو بکن مگر نه عادت میکننن ولت نمیکنن

2738
راست میگه خب بنده خدا ی گوشه میشینه نمیذاره بهت خوش بگذره 🤣😂

😆😆😆😆لامصب اوایل عادت داشت یه گوشه ی ماشین که اتفاقا جلو هم بود از من زودتر مینشست همه جا میومد😁😁😁😁

جمله ی یکی مونده به آخر و توضیح میدی؟  کی ساعت 5 اومد و اون حرف رو زد؟

مادرشوهرم ۵ غروب رسید خونش میگفت باید مارو شام دعوت میکردی ک از راه اومدیم

در صورتی ک شوهرم گفته بود شام درست نکن از راه اومدی ما شام براتون میاریم 

2706