2733
2734
عنوان

خواهر

229 بازدید | 28 پست

خونه مامانم اینا بودم ماشاله خواهرم و شوهرش همیشه اونجا کنگر خوردن لنگر. انداختن بچه من یکساله و نیمه بچه شون نه ماهه یه جوری گارد. میگیرن نسبت به بچه من انگار بچه من میخواد. بخوردتش یه جوری رفتار میکنن انگار. فقط بچه اوناست که مهمه بچه من اصلا مهم نیست داشتم لباس میپوشیدم که بیام پسرم تو اشپزخونه داشت بازی میکرد یه هو رفت زیر. دست و پا خواهرم خواهرم هم داشت میومد بچه رو ندید. یعنی همچین مثل توپ شوتش کرد سر بچه خورد به تیزی گاز. بچه ام اصلا فرصت نکرد. دستاش رو بیاره جلو صورتش با سر خورد. خیلی بد. خورد من جیغم دراومد. دفعه پیشم که خونه مادرم اینا بودیم اتو زد. لباسشو همونجا گذاشت نگفت اتو رو جمع کنم دست بچه ام خورد بهش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مواظب بچت باش خودت دیگه وقتی اوضاع اینه. به خاهرتم بگو بچه خودتم باشه این کارارو میکنی

خدایا رضایم به رضای توخودت کاری کن که میدونی به صلاحمه و عزیزانم خوش حال میشن. 
2738
اصلا چشم ندارن بچه منو ببینن مخصوصا شوهرش که من میترسم بچه ام یه لحضه باهاش تنا باشه بترسونش ادم این ...

واقعا عزیزم.هروقت میری ازمادرت بپرس خواوناهستن یانه شمابلیدبرخوردجدی بکنی باخواهربچه اونادخترهست

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
اصلا چشم ندارن بچه منو ببینن مخصوصا شوهرش که من میترسم بچه ام یه لحضه باهاش تنا باشه بترسونش ادم این ...

خب رفت و امدتو کمتر کن دیگ .  جون و اعصاب بچت مهمتره  بعدم اگه پرسیدن چرا کم پیدایی دلیلاتو بگو

بهتر نیس خودت مواظب بچت باشی؟ 

اخه بچه ی سالع بلده از خودش. فاع کنه ک سرش نخوره ب جایی ک حالا فرصتشم داشته باشه؟؟! 

بچتون رو ب امون خدا رها نکنین وقتی میدونین اطرافیان بهش توجه ندارن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
از. صدتا جاری بدتره هیچ حسی به بچه من نداره تازه اگه یه شوخی هم با بچه اش بکنی چنان پاچه ات رو میگیر ...

عزیزم هرجوربرات ارزش قائل میشن شماهم بشوبراش جواب جان _جان_ جواب مرگ_مرگ هست به نظرمن

خانما برا خانه دارشدنم صلوات مرسی🌹اگه دلت برادست خط بچگیت تنگ شدبادست مخالفت بنویس🌹چقدرسخت تنگ ماهی بودن بشکنی قاتلی نشکنی زندانبان🌹  
2706