2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

والا اینهمه ادم‌ بدترین کارارو سر من اوردن اینهمه حرف پشتم زدن زندگیمو بهم ریختن با کاراشون هرچی اه و نفرین کردم دامن گیر خودم شد خدام حواسش ب ما نیس هرچی ادم بد باشه خدا بیشتر هواشو داره اینو با تموم وجودم فهمیدم

دامبلدور: هری رنج کشیدن نشون میده تو هنوز یک انسانی درد بخشی از انسان بودنه هری:پسمن نمیخوام انسان باشم.

نه نفرین نکردم مگه بیکارم مگه خدا بیکاره نشسته ببینه من چی میگم!

ولی ذات بدی که اون آدما داشتن همراهشون بوده و بالاخره یه جا یقه خودشونو گرفته بدجور هم گرفته جوری که من شخصا گفتم اگه میخواستم نفرین هم کنم هرگز همچین عقوبتی به مخیله ام هم نمیرسید

طوفان مهمان دریاست، نه صاحب‌خانه‌ی آن!

تقاصشو تو این دنیا داد،داد. نداد حداقل دیگه سر راه من نیاد بذاره به زندگیم برسم. ته دلم دوس دارم اون دنیا اساسی جواب پس بده ولی دیگه جلوی من سبز نشه اصلا مرگ و زندگیش برام مهم نیست

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄
2706