2733
2739
عنوان

بچه ها باورتون ميشه

181 بازدید | 30 پست

ديشب توي رستوران دو تا دختر خيلي خوشگل با دوست پسراشون اومده بودن، ارايششون در حد عروسي ، بعد يكي از دخترا شلوارش تا زير زانو بود، قدش هم فكر كنم ١٥٠ بود، خيلي عجيب بود شلوار اينقدر كوتاه !!!! هوا هم اينجا سرده اكثرا ديگه بافت ميپوشن، شوهرمم ديشب با تعجب نگاه كرد ، بعد سرشو برگردوند، اونوقت نميزاره من شلوار قد ٩٠ بپوشم

تيكر ارزوهامه و باردار نيستم🌷❤️❤️❤️❤️❤️  به ارزوهايم قول رسيدن دادم 💐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بگو چرا به اونا  نگاه میکنی منم بپوشم

گفتم خودشو به اون راه زد، حالا من قد ٩٠ بپوشم تا بالاي قوزك پام ميشه، هركار ميكنم كوتاه نمياد

منم تو باشگاه شلوارک با سوئیشرت میپوشم  قضاوت نکن شاید از ورزش میومده😆

عزيزم ديروز تعطيلي بوده😂

همچین شوهرایی با غیرتن....منم شوهرم زیاد به پوششم گیر میده....خب اونام به قول خودت آرایششون درحد عروسی بوده تو که خانومی نظرت جلب شده اونوقت توقعه داری مردا نگاه نکن...

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
   ●۱۰♡فروردین♡ تولدمه😍  خانومی گل زندگی جدیدی شروع کردم لطفا از گذشتم دیگه نپرس♥️🙏 ..................به زودی🤩😍تیکر بارداری میزنم 🤰انشالله🤲🧿💟 دعاکنید 😔 انتظار فرزند سخته😔😓😢 اگه خواستی ته دلت برام یه صلوات بفرست💙♥♥♥♥   به لطف خدا و دعای شما دوستان در من دو قلب میتپه🥰🥺♥

پس چرا من نميبينم دخترهاي شيك و به روز ديگه زياد ارايش كنند من هر چي ميبينم زياد ارايش ميكنند معمولا خانومهاي يه خورده سن دار هستن اما اينجا هر وقت ميخوان يه دختر بيحجاب رو مثال بزنند ميگن ارايش در حد عروس و ساپورت پوشيده بودن ساپورت هم كه چند ساله از مد افتاده ديگه كسي نميپوشه

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2706