2737
2734

ماله من مثبت بود. 5 روز تاخیری داشتم بی سابقه هم بود 

الان پری شدم

تا زمانی ک 1 ماه به تاخیر نندازم بی‌بی چک نمیگیرم. و مستقیم میرم آزمایش بدم 

اصلا تجربیات من میگه ب علائم دقت کنید الکیه 

بی‌بی چک هاله کمرنگ منفی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نه مال من هاله داشت مثبت بود

گرگ باش....🐺همین دیگه گرگ باش!خداشاهده منم از یه جا خوندم گفتم حتما خوبه به شماهم بگم...اصلا به من چه میخوای برو مرغ باش🐔...تخم بزار والا🐣😒😒                                      (  تیکر تولد ۱ سالگی پرنسسم😍😍😍😍😍)

من هم میکور زدم هم روژان.آزمایشگاه هم گفت وقتی بی بی چک زدی مثبته پس بارداری بجای آزمایش بتا.تیتر بتا بده.

پریود شدی یا لکه بینی داری؟

الهم صلی علی محمد و آل محمد و علی اهل بیته
2738
عنوان تاپیکم چرا اشتباه نوشتم منطورم این بود ک مدیکور مثبت بشه هم اعتماد نکنید

عزیزم دکتر میگفت نود و نه  درصد علائم توهم خانماست به محض پریود شدن و راحت شدن خیالشون از بین میره.تنها یک راه دقیق و قطعی وجود داره برای تشخیص بارداری و اونم آزمایش خون هستش.

تمام علائم بارداری و سندروم قبل ازقاعدگی شبیه به هم هستن.

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
دیگ تا عمر دارم ب علائم دقت نمیکنم😐

اینجا اگه توجه کرده باشی همه از چیزهای عجیب غریب میگن تو همه زمینه ها مخصوصا بارداری یکی میگه من ازمایشمم منفی بود بعد دو هفته دیدم حاملم یکی میگه من پریود میشم ولی حاملم فقط دلگرمی بیخود میخوان بدن به دکترا که میگی اینا رو میگن پس از عجایب خلقت هستن این کاربرا خیلی دل به کامنتا نکن.برو یه از بتا بده چند ساعته هم اماده میشه اگه بودی که هیچ اگه نبودی دو روز صبر کن و اگه نشدی آمپول میده دکتر پریود میشی بعدم میتونی برم سونو و پیگیری کنی

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد