2737
2739
عنوان

یاد خیانت شوهرم ک میفتم....😢😢

2342 بازدید | 139 پست

وارد 42هفته شده بودم و درد زایمان نداشتم مراجعه کردم پیش دکترم شوهرمم تو ماشین بیرون منتظرم بود ؛کارام ک تموم شد اومدم بیرون و سوار ماشین شدم شوهرم هواسش نبوده  ب من ؛گفت عهه چ زود تموم شد اما ابن جا رنگ صورتش یه دفعه پرید.یه دفعه گوشیش زنگ خورد اسمشو امیر سیو کرده بود..گوشی رو کج گرفت ک من اسم رو نبیبنم.شروع کرد ب حرف زدن سلام خوبین امیر والا خانومم رو اوردم دکتر...

*میخواست بهش بگه ک الان خانومم پیشمه*

در حالی ک یادم نمیاد یه بار منو شوهرم بیرون رفته باشیم و ب دوستاش بگه خانومم پیشمه اخه خوشش نمیاد...

برگشتم خونه و شماره امیر رو برداشتم از گوشیش و زنگ زدم خانوم بودن...دنیا رو سرم خراب شد...

(اینا ماله دوسال پیشه اما یه دفعه یادم اومد حالم خراب شد اخه دیشب خواب دیدم بازم با یکی تلفنی حرف میزد و خانوم بود......)

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

هووووووف

سلام به دوستان نی نی سایت❤...خدا اگه می‌خواست ما گیاه خوار باشیم، به جا اینکه برا حضرت ابراهیم از آسمون گوسفند بفرسته، کلم بروکلی میفرستاد😂😂
2738

خدالعنت کنه آدم خائن واون کسی که نفرسوم رابطه است 

اونکه میدونسته زنم داره شوهرت خدالعنتش کنه😓

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤
ای بابا خیانت چقد زیاد شده از کمبود محبته

ازکمبودمحبت میشه بگیدیعنی چی؟

یک سوال؟چرااینجاهمه یادکترن یادرحال گرفتن مدرک پزشکی تازه پدرومادرشون وکیلن.خیلیاهم مدرک روانشناسی دارن فوق لیسانس کارشناسی ارشد هم که زیادداریم اینجا😐توی خارج ازایران هم زندگی میکنن😐توی همه ی تاپیکهاهم حضوردارن هرساعت ازروزوشب😑                                                                          (❤خدایا❤ شکررررررت بابت انتخابم هرچه دارم ازتودارم💝میگه چشمام ازپا درش آورده عینک زدم شمارودرنیاره😎😁)                                                                                                                                 ❤لطفا برای برآورده شدن حاجتم یک صلوات مهمونم کنید🙏❤

بعدش تقریبا بعد از 8ماه بازم همسرم حمام بودن و میگفتن باید برم دنبال کسی ازفرودگاه اومده. ..یه دفعه من رفتم سراغ گوشیش و بازم دیدم امیر زنگ میزنه...جوابش رو دادم خانومه هل شد گفت ببخشید اقا فلانی الان باید برن دنبال همسرم فرودگاه...بهش گفتم لللللعنتی مگه شوهرت گوشی نداره ک ب شما سپرده ب همسرم اطلاع بدی؟؟؟  بعدش دعوا مفصل شد و رفتم قهر خونه مامانم

بعدش تقریبا بعد از 8ماه بازم همسرم حمام بودن و میگفتن باید برم دنبال کسی ازفرودگاه اومده. ..یه دفعه ...

یعنی تا۸ماه کاری نکردی؟؟؟

2706