2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حدا کنه مشکلی نباشه برام دعا کنی

نگران نباش عزیزم خوب میشه 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
2738
منم دارم تیپ ۱۶بی زحمث یه سری اطلاعات بگیر من هنوز نرفتم میگن بعد سرطان 

از کجا میدونی چه تیپی داری ؟؟ دل شیر داری والا من چند روز خواب حوراک ندارم بعد تو میگی بپرس تیپ16چی جورن😂

از کجا میدونی چه تیپی داری ؟؟ دل شیر داری والا من چند روز خواب حوراک ندارم بعد تو میگی بپرس تیپ16چی ...

اول برات ی آزمایش میدن که نوعش مشخص بشه بعد هم کلکوسکوپی میکنن تا ببینن وضعیت چطوره 

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست 👀 یادت باشه استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه😶خدایا شکرررررررت بعداز 20ماه انتظار مامان شدم 😍خدایا خییییلی مرسییییی که پسرم روسلامت گذاشتی بغلم❤
ازمایش پیشرفته دادم 

شما کلکوسکوپی کردی؟

2706