2737
2739

دیروز تاپیک زدم واسه تولد شوهرم چی بگیرم هیچی نگفتید فقط دو نفر خب یکم پیشنهاد بدید از بلا تکلیفی در بیام دیگه

اونجوری گفتم بیاید خبر خاصی نیس جز بلا تکلیفی

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودمم موندم تولدش ابان☹ولی به احتمال زیاد ست چرم و کروات 

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم
2728
چقد میخوای هزینه کنی؟

هرچقدر که یه چیز شیک پیدا کنم قیمتش مهم نیس

صبورم؛خدا الان داره تکه های پازلم رو کنار هم میچینه!بزودی خواسته ام توی دستامه🙃 کم مونده تو کوچه ماهم عروسی بشه♡ مطمئنم
2738

تم سیاه سفید بگیر 

بعد کیک سیاه و سفید بادکنک سیاه سفید 

از این بادکنک اعداد نقره ای بگیر بعد من ی چی دیدم خیلی خوشم اومد میوه رو خرد میکنن میریزن تو لیوان خیلی خوشم اومد بعد فینگر فود درس کن یا اسنک ی دسر یخچالی اب میوه نوشابه ژله با بستنی درس کن 

یاد یه شعر افتادم موقع تولدا میخونن این چی چیه آوردی گندشو در آوردی خخخخ نمیدونم چرا یهو یاد ا ...

🙂🙂🙂😁😁😁

2706