2737
2734
عنوان

تفسیرآزمایش تیروئید لطفا بیاین

115 بازدید | 17 پست

سلام دوستان عزیزم. من قبل از اقدام ازمایش تیروئید دادم هنوز پیش دکتر نبردم کسی سر درمیاره که ایا نیازی به خوردن قرص هست یانه. پارسال لب مرز بود ازمایشم گفت که باید قرص مصرف بشه

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باید بری متخصص داخلی یا دکتر غدد اگه حامله بشی براش خیلی ضرر داره تیروئید خودم کم کارم همش دارم قرص میخورم ازمایش میدم کنترل میکنم مال من ۲

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
کوو

گذاشتم 

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
2738
مال منم ۲ گفتن خوبه ک😑

بدون قرص ۲؟مال من با قرص روی ۲قبلا ۷بود تو زمستون الان همش روی ۲ولی بازم نمیزارن قطع کنم

بزار

گذاشتم عزیزم 

۳ونیم زیاد بالا نیس ولی چون تو اقدامی حتما برو دکتر داخلی برات قرص بده چون اگه باردار بشی روی جنین تاثیر بد داره

2706