2737
2739

خانما من تنبلی دارم دکترم بهم گفت پیاده روی کن و طبیعی اقدام کن دارو نمیخورم، ولی حس میکنم پیاده روی شاید کم باشه میخوام برم باشگاه بنظرتون چه ورزشی انجام بدم که کمک کننده باشه؟ 

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

یوگا عالیه،، ولی درکنارش بایس بهتم دارن میداد دکترت عوض کن

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
یوگا عالیه،، ولی درکنارش بایس بهتم دارن میداد دکترت عوض کن

چه دارویی؟ متفورمین داد رفلاکس داشتم تا خوردم جونم به لبم رسید، محرک داد امپولم زدم کیست شد، ال دی میخوردم کیستم رفع بشه لکه بینی اومد سراغم

تو نمیتونی یه حیوون بیچاره رو به محیط زندگی بسته و آپارتمانی خودت بیاری و ژست حیوان دوستی بخودت بگیری،تو همزمان هم حیوان آزاری هم آدم آزار، لطفا آدم آزار ها و حیوان آزار ها منو ریپ نزنن با تچکر😚
2738
انشالله به زودی مامان شی

ممنون عزیزم

چه دارویی؟ متفورمین داد رفلاکس داشتم تا خوردم جونم به لبم رسید، محرک داد امپولم زدم کیست شد، ال دی م ...

منم دکتر بهم گف کیست ریز داری لکه بینی داشتم قرص سیبل بهم داد یکماهه بخورم، هنوز دارم مصرف میکنم، لکه بینیم قط شد

گاهی خدا میخواهد با دستان تو گره از کار دیگران باز کند... دستان خدا باش  میشه واسه مامان شدنم ی صلوات بفرستی❤️
منم دکتر بهم گف کیست ریز داری لکه بینی داشتم قرص سیبل بهم داد یکماهه بخورم، هنوز دارم مصرف میکنم، لک ...

شهرستانم اینجا این دکتره با سابقه ترین هست، از کسای دیگم سوال کردم گفتن ورزش کن طبیعی باردار بشی این قرصا ضرر و عوارض داره

شهرستانم اینجا این دکتره با سابقه ترین هست، از کسای دیگم سوال کردم گفتن ورزش کن طبیعی باردار بشی این ...

دوفاستون هم برا تنبلی خوبه، باش عزیزم ان شاء الله ک هرچه زودتر باردار شی

دوفاستون هم برا تنبلی خوبه، باش عزیزم ان شاء الله ک هرچه زودتر باردار شی

انشالله ممنون عزیزم