2737
2734
عنوان

شوهرم ميخادبره

217 بازدید | 19 پست

خانوما پنج شنبه هفته قبل شوهرم رفت سفر تا روز شنبه..منم رفتم پيش خانوادم شهرستان  يك هفته موندم...

فردا بازشوهرم ميره سفر كاري دقيق معلوم نيست كي بيادب من ميگ بمون توخونه ميگم خواهرم بياد پيشت.اگرم ميخاي برو پيش خانوادت.

بنظرتون چيكاركنم؟؟؟اصلاحوصله خواهرشوندارم چون اصلا دست ب هيچي نميزنه بايدجلوش بياري ببري مث مهمون ميشينه.

گاهي اوقات خسته ميشم از بچه داري،كلافه ميشم از بيداري هاي شبانه،دست تنها تو ي شهر غريب كه هيچكسو نداري بياد تا پيشت احوالت رو بگيره داغونم ميكنه،(اما)مهم اينه كه پسرم حالا تو بغلمه،همدم تنهايي هامه*****خدايااااشكرت*****تيكر بارداري دوممه💞خداياشكرت💓

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بمون خونت بگو خواهرتم نمیخواد بیاد شوهرمن ده روز کربلا بود سنگین نشستم خونم گاهیم میرفتم مهمونی خون ...

تنها نمیترسی..من شوهرم 4روز سفرکاری باید برع عزا گرفتم از الان

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2738

بمون خونه خودت .... چرا حتما باید یا کسی بیاد یا تو بری؟

شاید بخاطر کارش این سفر رفتن زیاد باشه ، همیشه که نمیشه رفت و یا کسیو آورد ... تنها بمون ، بی درد سر.

لطفا لبخند بزنید   

نیادخواهرشوهربهتره

من ۱۱روز بخاطرسفرکاری همسرم بابچه نوزادموندم خونه چون هرکس میومداصلادرک اوضاع واحوالم ونمیکرد بخصوص اگه غذای خوب نمیاوردم پشتم هزارجورحرف میزدن اونم بابچه نوزادی که رفلاکس داشت

خودم تنها باپسرکوچولوم وبه همه ی کارامم میرسیدم

🍃🌺اللّهم صَلِّ علی مُحَمَّد و آل مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

بهش بگو تو که راه براه نیستی دیگه نمیخواد برا من تعیین تکلیف کنی بالاخره یه  غلطی میکنم تهش بگو حالا یعنی با این پیشنهادت  خوب وظایف شوهریتو انجام دادی ؟😏

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
2706