2733
2739
عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 304593 بازدید | 5417 پست
سلام عزیزم خوبی اویزه گوشت کن دعوامو چه کردی بالاخره اصلاح شدی مرتب شدی یا نه  خودمم ال ...

سلام عزیزم خیلی بهترم ولی تو هم اینجا سر بزن بالاخره تو هم داد بزنی خوبه دیگ کارا پیش میره.😂😂👍👍

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیز شما عید به عیدم تمیز نمیکنی ؟ من رفتم خونه یک بنده خدایی ده تا کیسه زباله ی پرررر آشغال ریختم د ...

زینب سه سوت بی زحمت اینجا باش تاپیک ما رو همه بتکون 😂

چ جالب اسی تاپیکت مال پارسا همین موقعه . من ۵ ۱فحه اولو خوندم فک کردم امروز تاپیک زدی .عززززییییزم ...

اونا ک شستم . خونمم عوض کردم .خیلی بهتر شدم 

2731
وایی 😍چقدر رنگ فرش و مبلت زیباست. 🧿🧿دلت میومد کثیف ولشون میکردی؟

ممنون عزیزم ... شلخته بودم دیگ... الانم عالی نیستما ولی بهترم رو فرش کلی لک هست نمیدونم چه جور پاکش کنم

2740
ممنون عزیزم ... شلخته بودم دیگ... الانم عالی نیستما ولی بهترم رو فرش کلی لک هست نمیدونم چه جور پاکش ...

اخی منم سر خیلی چیزا و کثیفیا میمونم.مثلا در مورد فرش وقتی حوصله ندارم میگم ولش کن شاید عید بدیم قالیشویی.😂تازه شاید😬🤣مطمئن باش هیچکس فرشته ی پاکیزگی نیست 😌

ای جان بسلامتی گلم .ان شاالله بسلامتی زایمان کنی و زودتر بیاد بغلت😍 قدمش پرررر خیر و برکت باشه❤❤🧿

ممنون عزیزم 

ان شاءالله 

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
2706