2733
2734
عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 304281 بازدید | 5417 پست
ببین من یروزی حال دارم همه چی رو مرتب میزارم ولی امان از روزی که حال نداشته باشم دیگه همه چی کن فیکو ...

دقیقا عین خودتم من....یه روزایی مرتب  یه روزایی حال ندارم و اگه یکم از خونه غافل شم کل خونه انچنان به هم میریزه که کلی وقت میبره تمیز کردنش.مخصوصا که خونه من کوچیکه و کوچیک ترین بی نظمی توش انچنان له چشم میاد که بیا و ببین چه برسه به به هم ریختگی خیلی زیاد بعضی روزای من

تیکر کاهش وزنمه.وزن اولیه ۷۸وزن فعلی ۷۲وزن هدف ۶۹

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
سلام خانما استارتر عزیز چند وقتی تاپیکتو ذخیره کردم میام سر میزنم دوسش دارم حس خوب میگیرم تمیز شدی م ...

خب عزیزم تو خیلی سریع میتونی تغییر کنی. یکی از خانمها اینجا میگفت یه قانونی است به اسم قانون دو دقیقه یعنی هرکاری ک احساس کنی کمتر از دو دقیقه طول میکشه همون لحظه بااااااااید انجام بدی. من فعلا در مورد ظرفا اینو رعایت میکنم. یعنی اصلا نمیزارم ظرف جمع شه. فعلا ک جواب داده😉

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
یه چیز کلی بگم مهم ترین مسئله ای که ما شلخته ها داریم اینه کار خونه رو کار دایمی نمی‌دونیم فک میکنیم ...

خیلی کار درستی کردی... اگه برنامتو داری برای ما هم بفرست. ❤❤

2738

سلام به همگی .من امروز خونه هستم سرکار نیستم.

از صب ساعت 7 شروع ب کار کردم ظرف ها رو شستم و اشپزخانه بمب ترکیده رو تمیز کردم هال هم تمیز کردم.

البته ظاهر تمیزه ها 

امروز میخام سه تا اتاقم رو هم ظاهری تمیز کنم.

به قول اسی ظاهر خونم تمیز شه بعد مراقبت کنم و از فردا هم روزی یک جا هرچند کوچک درست حسابی تمیز کنم

گروه رز صورتی وزن شروع ۶۰.۵ چی باید بنوبسم توی امضام؟
سلام به همگی .من امروز خونه هستم سرکار نیستم. از صب ساعت 7 شروع ب کار کردم ظرف ها رو شستم و اشپزخان ...

افرین عزیزم ادامه بده... منم دارم حمومو تمیز میکنم عکس هم میدم

2706