2737
2734
عنوان

کیا شلخته ان بیاین دور هم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 304285 بازدید | 5417 پست
یه برنامه بنویس که از کجا شروع کنی و کجارو تمیز کن. یا اگه پولشو داری نظافت چی بگیر بعد دیگه‌ نزار ...

اره میخوام اتاقمو خودم تمیز کنم کمی هم دستی به آشپزخونه بکشم بعد بگم کارگر بیاد ازش یاد بگیرم

اگر آسان بود همه می توانستند انجامش دهند❤
بعد از هر وعده غذا ظرفها شسته میشه سینک حتما باید تمیز بشه و برق بزنه  تا ظرفا خشک میشن گاز و ک ...

واقعا تحسینت میکنم عزیزم.😍❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باورم نمیشه یک خانوم اینطوری باشه.بابا به خودتون بیاین.دارین دستس دستی خودتونو به کشتن میدین.به خدا ...

عزیزم تو خیلی فوق العاده ای ک به همه چیت میرسی. کارت درسته👌👌👌 ماشالا

2731

ببین منم تنبلن ولی وقتی هنزفری میزارم تو گوشیم و آهنگ میزارم برا خودم مخصوصا دیجی تبا دستام خودشون بی هوا کار میکنن وسطاش قرررم میدم بعد یهو میبینم همه کارام رو انجام دادم امتحان کن ج میده ی موسیقی توب بیس دار بزار سه سوته کارات انجام میشه 

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ......... یادگاری که در این گنبد دوار بماند
خیلی خیلی زیاده کار خونه. خونم از پایه و اساسش کثیفه. ینی مثلا کشوهای آشپزخونه رو عکس بگیرم وحشت میک ...

بگیر بفرست ببینیم😃

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
این تمیزترین حالتشه

بلا نگیری اسی😅😅پاش و ازهمین الان و همین عکس شروع کن  کشوهارومرتب کن ... واای کشوی شلخته  روان ادم و بهم‌میریزه  ... یااول ازخودت شروع کن  حموم رفتن و بخودت رسیدن و  دورانداختن لباسای پاره رو  شیک کن  ارایش کن مرتب باااش... بخداکلی  حالت خوب میشه ...خونه ی بهم ریخته  وااقعااا اعصاااااااب ادم و متشنج میکنه  دل ادم میگیره افسرده میشه  بخدا...

پاش و دختر  عکس میخواااما😄😄

خداایااا سخت  ب وجودت و پشتیباانیت نیاازمندم اگر کمکم نکنی میشکنم ... منتظر معجزه ی توهستم البته برای من معجزه براای تو ک کاری نیست"  اللهم صل علی محمدوال محمدوعجل فرجهم "
2738
ببین منم تنبلن ولی وقتی هنزفری میزارم تو گوشیم و آهنگ میزارم برا خودم مخصوصا دیجی تبا دستام خودشون ب ...

منم تا هندزفری میزارم دوتا بشقاب جابجا میکنم بعد بلافاصله میرم جلوی آینه پشت چشم نازک میکنم. با اهنگ میخونم میرقصم انقدر تکون میخورم ک خلاصه کار یادم میره بعد خسته می افتم 😂😂😂 خیلی زرنگ باشم ناهار درست میکنم

اسی من الان پامیسم تمیز کنم خونمو تا دو ساعت دیگه نتیجه شو بهت میگم  منم چن روز خونه مانانم بو ...

باش عزیزم تو تمیز کن عکس بگیر . منم عصری میرسم خونه ساعت 6 شروع ب کار میکنم یه بخش کوچیکی رو تمیز میکنم عکس قبل و بعد میفرستم

آشپزخونه رو عصری میفرستم برات ببینی😉😂

ژون😍😍😍

بلا نگیری اسی😅😅پاش و ازهمین الان و همین عکس شروع کن  کشوهارومرتب کن ... واای کشوی شلخته   ...

عکس کشوهارو حتما شب میفرستم عزیزم قبل و بعدش قول میدم

2706