2733
2739
عنوان

از حامله شدنم پشیمونم

| مشاهده متن کامل بحث + 614 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دخترت ۳سالشه؟پسر منم ۳سالشه قراره پیش شوهرم بمونه برا زایمان رفتم باز تو یه مادر داری من همونم نمیتونم داشته باشم قراره پرستار خصوصی بگیرم همرام باشه

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
2731
آره خوب چیکار کنم برای دخترم نگرانم

تا اون موقع ۴ سال و خورده ای میشه 

میتونی دیگگگ هیچ کس نبود یکی دو روز قبلش مهد ببریش با خودت ک اون روز بره مهد ... تا یکی دو هفته ک با فچه حدید جور بشی شوهرت بزارتش اونجا 

بعدشم اون موقع یک روزه پیش مادرشوهرت میزاری . تاکید میکنی از خودش جدا نکنه . نگران نباش اصلا . 

دخترت ۳سالشه؟پسر منم ۳سالشه قراره پیش شوهرم بمونه برا زایمان رفتم باز تو یه مادر داری من همونم نمیتو ...

اره مرداد ۹۵ دنیا اومده

مادرم خودمم پیره کاری از دستش بر نمیاد فقط خواب بود اون دفعه که همراهم بود

یعنی شوهرت میتونه نگه داره؟ سر کار نمیره؟

مشکل من اینه که نمیدونم چقدر طول میکشه زایمان چند روز

تا اون موقع ۴ سال و خورده ای میشه  میتونی دیگگگ هیچ کس نبود یکی دو روز قبلش مهد ببریش با خودت ...

مهد نمیمونه 

مادرشوهرم جدا از اینکه پیر خیلی هم ساده اس اصلا اعتماد ندارم بهش

2738

عزیزم خدا رو شکر کن.نگرانیات طبیعیه برای دخترت.ولی تا اون موقع هزار تا راه هست.یه روزه دیگه.عوضش به این فکر کن دخترت واسش یه همبازی و همدم میاد

خدا هر دوشونونگه داره براتون

خدایا کودکم منتظر است تا او را به من برسانی،،،،او دستان مرا میخواهد و من بوی تنش را،،،،خدایا،،،،،
اره مرداد ۹۵ دنیا اومده مادرم خودمم پیره کاری از دستش بر نمیاد فقط خواب بود اون دفعه که همراهم بود ...

پسر من ابان ۹۵ اره دیگه چاره دیگه ایی نداره باید نگهداره مرخصی میگیره توکلت بخدا باشه چیزی نمیشه مامان منم سنش زیاده  راه دور نمیتونه بیاد نگران نباش ریسک برا همه هست شاید منم زیادموندگار شدم زایمان هزارجور دنگ و فنگ داره 

اگه مخالفی ریپلایی نکن حوصله دعوا ندارم 🖐🏼باتشکر😁                  
منم برا زایمان روی شوهرم و همسایه مون حساب کردم.خخخخخخخ شهر غریبم هیچکی پیشم نیست خدا کریمه خودش کم ...

همسایه تو میشناسی کامل؟ 

من همسایه هامون فامیل شوهرمن دخترخاله هاشن ولی اصلت درست حسابی نیستن

2706