2733
2734
عنوان

دلم به حال خودم سوخت تا انگار من بویی از زنانگی نبردم+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1417 بازدید | 60 پست

مانیکور اپیلاسیون لوازم آرایشی گرون.همه ش یه عالمه پول میخواد.

هنر نمیکنن اونا بی که پول دارن و به خودشون میرسن.

البته من اعتقاداتم بهم اجازه نمیده بیرون آرایش کنم و لباسهای باز بپوشم 

تیکر پسردار شدنمه.دعا کنید واقعی بشه خداجووونم ؛تو رو به آبروی ۵تن آل عبا؛به جان ابوالفضل به تنهایی حسین به لب های تشنه رقیه و سکینه به گریه های بی تاب علی اصغر یه پسر سااالم و صآلح و خوشبخت نصیب منو شوهرم کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای بابا 😂😂😂😂نترس منم مثل خودتم آبجی😅😅😅من فقط سعی میکنم لوازم آرایشی مارک خوب بگیرم واصلاح صورتم بابند راحتم ...منم اپیلاسیون نکردم چون پوستم نازکه وزود جوش میزنه میدونم اپیلاسون کنم پوستم بد میشه...ماسکم دوس دارم ولی خودم زیاد محل نمیدم متاسفانه😢😢

2731
2738
چطور به خودت میرسی  اخه من حتی خط چشمم بلد نیستم بکشم  بجای خط چشم نوار قلب میکشم

نوار قلب خخخ

برو تو اینستا کلیپ تصویری هست یاد میگیری

تبسمی اگرم رو دهد ز عیش ندانی، که گاهی آدمی از کثرت ملال بخندد ...
به خود رسیدن پول میخواد که هر کسی شرایط ش رو نداره از جمله خودم‌. هی میگن این خانم خوبه چون به خودش ...

دقیقا موافقم

دوستانی که مسخرره میکنن میگن این عکسا رو میخواستی بذاری و....باید بگم به جان خودم من تعجب کردم تازه اولین بارم بود این چیزا رو میدیدم تازه نه شهرستانیم نه جای پرت زندگی میکنیم خیر سرم تو تهران هستیم و انگار فقط من یکی بویی از زنانگی نبردم

حالا خودم به درک دلم به حال زنای اطرافم میسوزه

مثل خاله هام و عمه هام و مامانم چون با هزار راه میشه نذاشت پوست پیر بشه اما😣😣😣😣

منم هیچکدوم از اینکاراو نکردم

نه پدیکور نه مانیکور 

چه ربطی داره که بگی بویی از زنانگی نبردم

تازه موهامم خودم تو خونه سرچین میکنم

لازم نیست اینکارارو بکنی 

مرتب باش ناخناتو بگیر تو خونه به صورتت با ماسکهای طبیعی برس 

الان که به لطف اینستاگرام همه خانمهااا خودشون یه پا ارایشگر شدن

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
دقیقا موافقم دوستانی که مسخرره میکنن میگن این عکسا رو میخواستی بذاری و....باید بگم به جان خودم من ت ...

هر کاری کنی پوست پیر میشه 

بدن فرسوده میشه 

این جز فرایند طبیعی بدن 

نمیتونی انکار کنی

حالا وقتشه که بگم دعا کنید حالا که افتادم تو سیکل میکرو بعد ۱۳ سال بی بی چک مثبت ببینم 🤲❤
2706