2733
2739
عزیزمممم  دعام کن منم چندروز دیگه ازمایش دارم با عدد بتای توپول روب رو بشم ❤

برای خودم نیست عزیزم من الان هفته 14 هستم ایشالا که به زودی دامنت سبز میشه با خبرای خوب میای پیشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزمممم  دعام کن منم چندروز دیگه ازمایش دارم با عدد بتای توپول روب رو بشم ❤

ایشالااااا که این ماه بارداری ،امضات پر از احساس بود

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید
اخه میگن هفته چهارم باید تا 426 باشه

عزیزم وحی منزل که نیست ، بستگی داره به زمان لقاح و بتا هر ۲۴ تا ۴۸ ساعت دو برابر میشه....عادیه ، نگران نباش

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
2731
به به مبارکه  طبیعیه از علائمت بگو؟ تروخدا منم دعا کن

علایم نداشت فقط سرگیجه

ولی خودم دمای بدنم زیاد شده بود خیلی بی قرار و عصبی شده بودم و البته تنگی نفسم داشتم

توروخدا یکی این ازمایش بتا رو برا من توضیح بده من هفته ۱۳هستم و نمیدونم این ازمایش بنا چیه؟منم باید ...

عدد بتای بالای 25 مثبته بهتر روز موعد یا نهایتا 2 روز قبل بری برای ازمایش

2738
توروخدا یکی این ازمایش بتا رو برا من توضیح بده من هفته ۱۳هستم و نمیدونم این ازمایش بنا چیه؟منم باید ...

آزمایشیه واسه تشخیص بارداری، نه نیازی نیست

اگه تونستم کمکی کنم لطفا برا شادی روح بابای عزیزم صلوات بفرستید

نه عزیزم الکی استرس نگیر.. همون تست بارداریه.. فقط یک عدده.. اگه بالای 25 باشه مثبته جواب..دکتر رفتی درسته

برای خودم نیست عزیزم من الان هفته 14 هستم ایشالا که به زودی دامنت سبز میشه با خبرای خوب میای پیشم

ممنونم 

ایشالله 

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
ایشالااااا که این ماه بارداری ،امضات پر از احساس بود

قربونت برم عزیزم خیلی ممنون ❤❤

چندسال ناباروری داشتیم، تجربه رفتن به طب سنتی، iui ،ivfو همچنین تجربه بارداری سخت .لکه بینی،هماتوم ،جفت سرراهی سوراخ شدن کیسه اب و استراحت مطلق و..،در اخر تجربه بزرگ کردن دوتا فسقلی نارس یک کیلو نیمی تقریبا دارم🤕😍.دوستان هرکی سوال داره در این موردها حتما و با کمال میل پاسخ میدم،فقط صلوات برای سلامتی فسقلی هام یادتون نره ،مرسی❤️💋
2706