2733
2734
عنوان

عقب افتادن پریود

267 بازدید | 6 پست

سلام بچه ها 

من امروز ۹ روز از پری گذشته یعنی عقب افتاده،ولی بی بی منفیه ، یه چند تا علائم دارم نمیدونم ربطی به باردار شدن داره یا نه،۱ تخمدان چپم یدفه ای تیرمیکشه جوری که بادردش جیغ میزنم،۲ ترشح آبکی دارم ۳ دوباره توجه میکنم که یکم راه میرم یه ذره لک میبینم میام استراحت میکنم کلا ازبین میره این لکه ها با فاصله چندروز دیدم نه پشت سر هم ،این چندوقته زیاد میخابم درصورتی که قبلا اصلا اینجور نبودم، موقه کارکردنم زود خسته میشم ،از بس عجله داشتم که بفهمم باردارم یانه دوروز بعداز عقب افتادن پری بتادادم کمتراز ۱۰ بودگفتن منفیه‌،درضمن میشه که تخم گذاری روز ۱۳ یا۱۴ پری نباشه یعنی دیرتراتفاق بیفته؟؟خطرناک نیس اگه بمونم تا موعد پری بعد ببینم اونموقه پری میاد یا نه؟ ببخشید اینقد طولانی شد

خواهش میکنم جوابمو بدین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام

نه سونو دیرتر از آزمایش نشون میده

آزمایشت رو تکرار کن

خدایا خودت فرشته ای که بهم امانت دادی رو حفظ کن🙏خدایا دامن همه دوستان منتظرم رو سبز کن، الهی آمین❤️🙏
2731

سلام ۲۹ سالمه ۳ساله ازدواج کردم و ماه ۴ اقدامم.تمام آزمایش های من و همسرم سالمه.۲۰ شهریور پریود شدم ۳۰ شهریور رفتم عکس رنگی گفت سرویکست مقداری چسبندگی داشت که با تزریق رفع شده و لوله هات هم بازن. تخمک گذاریم ۵ مهر بوده که میشه روز ۱۷ سیکل.سیکلام هم ۳۲ روزه ان.باید ۲۰ مهر پریود میشدم الان ۲۹ مهره هنوز خبری نیست ۴ روز پیش هم آزمایش خون دادم منفی بود؟ به نظرتون احتمال بارداری هست؟ میخوام برم دکتر بگم آمپول بده پریود شم که بتونیم دوباره اقدام کنیم.به نظرتون زود آزمایش دادم یا نه؟ میشه راهنمایی کنین؟

باردار بودی عزیز؟

ﺗﻭ #ﺳﺭﻧﻭﺷﺕ ﻣﺍ ﺍﺻﻟﺍ ﭼﻳﺯﻯ ﺑﻩ ﺍﺳﻣ #ﺧﺷﺑﺧﺗﻯ ﻧﺑﻭﺩ ://🍂                 توی آینه انعکاس #دختری رو می‌بینمکه لبخندش درد میکنه:)))       قَ‍‌ل‍‌ب ن‍‌ی‍‌س‍‌ت ک‍‌ه ق‍‌َب‍‌رِس‍‌ت‍‌ونِ آرِزوه‍‌اس‍‌ت.     #غرور ب‍‌هت ق‍‌درت م‍‌‍‌ی‍‌دہ ول‍‌ی ش‍‌اد ب‍‌ودن‍‌و ازت #م‍‌‍‌ی‍‌گ‍‌ی‍‌رہ!(: