2733
2739
عنوان

خاستگار راه دورم

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 72 پست

عزیزم تو دیگه بچه نیستی اگه مرد سالمیه و کار خوبی هم داره قبول کن . خودت واسه همه چیز آماده کن مهم آمادگی آدم واسه شرایط مختلفه من کم سن و سال نبودم که ازدواج کردم ولی حقیقتش اصلا فکر نمیکردم ازدواج اینقد مسولیت داشته باشه بخصوص بچه بزرگ کردن اونم تنهایی که واقعا آدم دلش میخواد کسی کمک حالش باشه . مهم آمادگیه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم تو دیگه بچه نیستی اگه مرد سالمیه و کار خوبی هم داره قبول کن . خودت واسه همه چیز آماده کن مهم آ ...

درسته ..میترسم دلهره دارم .شب و روز فکرم اینه که چی میشه .میرم تو فکر خاستگارایی که شهر خودم بودن و وقتی میخواست اوکی بشه یدفه بیخود و بیجهت بهم میخورد ...پشیمونم با چشم باز تصمیم نمیگرفتم اونموقع و بچگی میکردم ...الان از این پسره راضی هستم بنظر ادم خوبیه ..ولی من هیچوقت دوست نداشتم از شهر خودم برم اونم برم شهر کوچیک

من راه خیللللللی دور ازدواج کردم با وجود اینکه خیلیم وابسته بودم‌الان سالی یک بار بیشتر نمیتونم برم ولی راضیم عادت کردم و تو زندگیم آرامش دارم سر کار نمیرم ولی باشگاه میرم و دارم زبانمو تکمیل میکنم چند تا دوست خوب پیدا کردم که باهاشون وقت میگذرونم قرار نیست صبح تا شب تنها تو خونه باشم

من راه خیللللللی دور ازدواج کردم با وجود اینکه خیلیم وابسته بودم‌الان سالی یک بار بیشتر نمیتونم برم ...

بهم ارامش دادی با حرفات ..شاید من دارم بیخود و بیجهت سخت میگیرم 

2740
گلم به خواستگارای قبلیت فکر نکن بعضی اوقات واقعا قسمت نیس یا حتی شهر زادگاه مون واسه آدم شانس نداره ...

درسته ولی یادم که میاد حرصم میگیره از خودم.شیرازم باید برم یاسوج .البته هنوز بله ندادم .دارم فکر میکنم مثلا

2706