2737
2739
عنوان

خاستگار راه دورم

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 72 پست
منم همسن استارتر بودم ازدواج کردم الان ۳۵ سالمه بچه ندارم مشکل داریم ولی سعی میکنم سر خودمو گرم کنم ...

بمن میگن فردا بچه دار میشی انقد سرت گرم میشه که یادت میره کارو درس .ببخش عزیزم میپرسم چرا با بچه خودتو سرگرم نمیکنی ؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چکار کنم عززیزم .خب بعد ازدواج که نمیتونم هر روز بیام و برم .دیگه تمام زندگیم میشه اونجا

هرروز ک ن ولی ماهی ی بار میتونی بری و بیای اگه خواستگارت ماشین داشته باشه ک هفته ای یا دوهفته ای ی بار برید عالیه  انشالا خوشبخت بشی عزیزم

2731
درسته ..میترسم دلهره دارم .شب و روز فکرم اینه که چی میشه .میرم تو فکر خاستگارایی که شهر خودم بودن و ...

بابا‌من‌از‌تهران‌اومدم‌‌استان‌اردبیل‌خیلی‌هم‌را‌ضیم‌از‌اونجا‌دور‌شدم‌چی‌بود‌آخه‌‌هرروز‌جنگ‌و‌دعوا

2740
بچه دار نمیشم خیلی سعی کردم ولی نشد

عزیزم انشالله بزودی مادر میشی دوستم ....

یکی از دوستان من اصفهان ازدواج کرد خودش شیراز بودرفت اونجا. سه سال بچه دار نشد ...میگفت هر چی دکترم بوده رفتیم .الان یکماهیه گفت حاملست خدارو شکر ...خواهر خودمم بعد سه سال ....ناامید نباش ...مطمعنا شماهم بزودی خبر مامان شدنتو میدی