2733
2734
عنوان

خاستگار راه دورم

| مشاهده متن کامل بحث + 480 بازدید | 72 پست
مشکلم با خوانواده نیست .از تو خونه بودن صبح تا شب حالم گرفته 

قرار نیست که زندانی بشی بلخره یه راه گریزی واسه سرگرمی پیدا میشه . اگه موقعیت طرف خوبه و پول داره 😂🤑 قبول کن .

سرکاری چرا نمیری

کار پیدا نشد؛همش تو خونم،شوهرم بیشتر ماموریته منم جایی و ندارم برم،فقط اینو بگم هیچکس خانوادت نمیشه.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا سی و یک سالمه .تا کی بشینم یکی بهتر بیاد .اینم موقعیتش خوبه فقط شهرش!!!!!!

خودت میدونی شاید بیاد ولی اگه میتونی تمام این پیشرفت ها رو ول کنی بری تو یه شهر دیگه همش بشینی تو خونه اشکالی نداره باید بببینی خودت میتونی با این وضعیت و نشستن تو خونه دوام میاری یا ن 

2728
والا سی و یک سالمه .تا کی بشینم یکی بهتر بیاد .اینم موقعیتش خوبه فقط شهرش!!!!!!

البته اگه میتونی با دوری خانواده کنار بیای چرا که نه؛اگه گزینه ی خوبیه معطل نکن.

بترسین از آدم راستگو،که اگه دروغ بگه حرفش سند؛و همه باور میکنن😐
 قرار نیست که زندانی بشی بلخره یه راه گریزی واسه سرگرمی پیدا میشه . اگه موقعیت طرف خوبه و پول د ...

شرایطش خوبه .فکرم درگیره .بهمم گفت اونجا کار مناسبی نیست که بخوای بری 

2740

به نظر سخته ،،نمیشه بخاطر ترس از مجرد موندن به هر ازدواجی تن داد 

اونو بیار شهر خودت

راستی می دونستین که تو زندگیتون تا زمانی که یه چیزی براتون خیلی مهمه از همون موضوع ضربه می خورین؟ تا زمانی که آرزویی فکرتونو درگیر کرده و درموردش ترس و خوشحالی زیاد دارین اون آرزو برآورده نمیشه؟ می دونستید تو این دنیا هیچی از هیچی نباید براتون مهم باشه جز      خـــــدا؟ می دونستین یا نه؟ حالا بدونین یاد بگیرین که بدونین ... 
به نظر سخته ،،نمیشه بخاطر ترس از مجرد موندن به هر ازدواجی تن داد  اونو بیار شهر خودت

میگه تا پنج سال نمیتونم انتقالی بگیرم ...چون تعهد داره ...بعدش شاید بتونه با سختی البته .من که از خدامه .میترسم همونم نشه و موندگار شیم اونجا

2706